Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Enores

Rozwiązany: Dark Sector - Zawiesza się

Polecane posty

Podczas gry w Dark Sector ( oczywiście z najnowszego CDA) gra zawiesza mi się i komputer nie odpowiada na żadne komendy jedynym wyjściem jest restart. Problem zdarzył mi się już 3 razy i nie mam pojęcia co zrobić.

Mój sprzęt :

Procesor Inter Core 2 Quad Q8200 4x2,33 GHz

Ram 2x2048 MB DDR2

Grafika GF9800 GT 1024 MB

System Operacyjny Windows Vista Home Premium

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem. Gra niemalże z początku - przy pierwszej strzelaninie - zaczyna klatkować, po czym wszystko się zawiesza, łacznie z systemem, a całemu incedyntowi towarzyszy piskliwy dźwięk.

Mój sprzęt :

Procesor AMD AM2 Athlon X2 +4800

Ram 3 GB DDR2

Grafika GF 260 GTS

System Operacyjny Windows XP Proffesional SP2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deathdealer: Skąd jest odgłos piszczenia, z głośników?

Możecie pokombinować ze sterownikami (wgrać nowsze/starsze)... Jakie macie zasilacze?

Wprawdzie odpowiadam z dosyć dużym opóźnieniem, ale problem nadal aktualny :)

Zrobiłem reinstal systemu - zainstalowałem od nowa wszystkie sterowniki. Tym razem pominąłem update sterowników do najnowszej wersji, chodzi o sterowniki dla karty Creative Audigy 2 ZS - posiadam te orginalne instalowane z płyty CD.

Szukałem nawet jak wyłaczyć opcje EAX w grze, bo być może przez to problem powstaje.

Jednak pomimo tych wszystkich prób - gra nadal sie zawiesza po kilku minutach z piskiem w głośnikach, skokami fps z 60 do 3 - 5, po czym po chwiuli caly komputer sie zawiesza.

Nie potrafie poradzić sobie z tym problemem, nawet nie jestem w stanie znaleść rozwiązania problemu w internecie. Szkoda, bo gameplay naprawde fajnie wyglada jak na to co zobaczylem przez te pierwsze minuty gry :)

Jeżeli chodzi o zaislacz - jest to Modecom 400W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...