Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alex789

Rozwiązany: Dark Sector - nie uruchamia się.

Polecane posty

Wyskakuje tradycyjny błąd (nie wysyłaj/wyślij raport). Czy gra powinna uruchomić się na moim sprzęcie: Athlon XP ok. 2,0 ghz; radeon hd 3650 512 mb; 1gb ram. Z tego co wyczytałem na internecie gra nie wymaga procesora z sse2. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje tradycyjny błąd (nie wysyłaj/wyślij raport). Czy gra powinna uruchomić się na moim sprzęcie: Athlon XP ok. 2,0 ghz; radeon hd 3650 512 mb; 1gb ram. Z tego co wyczytałem na internecie gra nie wymaga procesora z sse2. Proszę o pomoc.

Jak znajdziesz coś powiedz wszystkiego kombinowałem mam to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, gra w ogóle się nie uruchamia :/ wszystko instaluje się bez problemu natomiast nijak nie włącza się, nie pojawia się nawet w "procesach". Dziwna sytuacja zrobiłem update directx i też nic lipna jakaś gra albo istnieje tajemne rozwiązanie tego problemu ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem: "to na pewno nie pomoże" nigdy nie rozwiążecie tego problemu. Wszystkich którzy się tu wpiszą proszę o podanie specyfikacji komputera czy sterowniki są aktualne i rodzaj systemu operacyjnego. Te informacje naprawdę pomagają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfig mojego kompa masz w stopce, a OSa mam Win XP SP 2 (aktualizuje do SP 3 zgodnie z twoimi zaleceniami).

Ja osobiście myślę, że ta gra nie jest obsługiwana przez Athlony XP, co powoduje problemy z uruchomieniem.

Edit:

Zaaktualizowałem SP 3 i nic to nie dało, zgodnie z przewidywaniami, problem tkwi w sprzęcie jak sądze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...