Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PolishPlayer

Rozwiązany: Czy prędkość internetu moiże spaść od jego nadmiernego użytkowania?

Polecane posty

Witam serdecznie... Uwielbiam grać w gry on-line, oraz w tryby on-line w zwykłych grach. Robię to--->przyznam się tylko w weekendy ale nadmiernie... I tu jest pies pogrzebany... Ostatnio naszła mnie ochota na ponowne zagranie w Metin2 i postanowiłem go ściągnąć z oficjalnej strony<gra jest darmowa!!> Ale zaczął mi się ściągać baaaaaardzo powoli... Mam szybkość internetu 1mb i czy od grania w gry on-line<nazwe to po imieniu->obciążania internetu> Mogła mi spaść jego prędkość? Wiem że pytanie brzmi strasznie głupio ale jeżeli chodzi o internet nie mam zielonego pojęcia o sprawach technicznych... Pomoże ktoś??

Z góry dziękuję

PolishPlayer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że masz 1 Mbit nie oznacza, że jest to 1Mbit gwarantowany. Łącza z gwarantowaną prędkością są dużo droższe i nie sprzedaje się ich osobom prywatnym.

Choć aż tak duża różnica jest dziwna, z czyich usług korzystasz? No i czy nie masz może uruchomionego jakiegoś programu, który może zajmować łącze? No i czy sprawdzałeś kompa antywirusem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że tak wiele osób jest chętne mi pomóc... Wpadłem na pomysł żeby odłączyć komputer od sieci i odczekać parę minut... Odziwo-> na test speed wyszło normalnie<to znaczy wskaźnik waha się między 1 a 1,2 mb... Czyli wszystko wróciło do normy<nie wiem na czym to polegało-> jak mówiłem w sprawach technicznych internetu jestem zielony jak trawa i dopiero się dokształcam...

Dziękuję wszystkim za pomoc....

PolishPlayer

Temat do zamknięcia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...