Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajkos

Wiedźmin, Dyplomatyka i Łowy

Polecane posty

Witam,

Ostatnio postanowiłem od początku przejść Wiedźmina. Wszystko ładnie, pięknie ale gdy doszedłem do aktu III utknąłem w zadaniu "Dyplomatyka i łowy" miałem przynieść Hierofantowi z gaju druidów grzyb żeby mógł zrobić z niego narkotyk i wysłać go salamandrze by zwabić ich w pułapkę. Mamy się spotkać na neutralnej ziemi gdzie ma być Roland Blainhein, którego muszę zabić. Ale gdy dochodzi do walki jego tam nie ma. A muszę go zabić żeby popchnąć fabułę do przodu. Czy ktoś może mi pomóc? Z góry dzięki za pomoc.

P.S. Wcześniej przechodziłem na tej samej wersji i wszystko było ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak t bug na 100%. NAszczęście Wiedźmin robi mase sejwów więc na pewno znajdziesz wcześniejszy by ruszyćdo przodu. Spróbuj sejv zanim wlazłeś do danej lokacji i staraj sięzabijać przeciwników tam gdzie ich spotkałeś, a nie rozbijaj ich po całej mapce, zauważyłęm że to najczęstszy powód bugów np. na bagnach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy wczytywałem wcześniejsze stany gry. A walka wygląda tak, że zawsze przychodzi kilka salamander i kikimora wojownik a gdy ich pokonam za chwile pojawia się jeden pachołek salamandry i jedna kikimora wojownica i na tym koniec.

Hierofant mówi "Przygotuj się niedługo powinni przybyć" więc ja czekam i czekam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patcha przed chwilą zainstalowałem teraz będę sprawdzał czy wyeliminuje tego buga. Ale dziwne to jest bo wcześniej przechodziłem na tej samej wersji

Nie wiem czy to dzięki patchowi czy któremuś z kolei wczytaniu sejwa w końcu pojawił się Roland Blaihenin. Mimo wszystko dzięki Wam za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...