Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artemis

Rozwiązany: Warcraft 3 World Editor - brak miejsca w magazynie dla wykonania tego polecenia

Polecane posty

A więc, wszystko zaczęło się od tego, że chciałem stworzyć nową grę z mapą o nazwie dday judgement. Nie udało mi się to, a dociekając do tego dlaczego chciałem uruchomić tę mapę w edytorze. Przy uruchamianiu ukazał mi się wyżej wymieniony komunikat '' brak miejsca w magazynie itd ... ''. Myślę, że gdybym naprawił to, to bez problemu mógłbym stworzyć nową grę z tą mapą. So, co powiecie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiemy: konfigurację software'owo - hardware'ową prosim :). I jaki masz dostęp do neta oraz czy przypadkiem nie masz problemów z hostowaniem w WIII (nikt nie może dołączyć do stworzonej przez Ciebie gry).

Tak na marginesie - mapka może być zabezpieczona przed modyfikacją (co bardziej doświadczeni mapmakerzy tak robią) i Twój plan może spalić na panewce :P.

A jeszcze bardziej na marginesie - to chyba niewłaściwy dział :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World edit to program więc temat jak najbardziej na miejscu...

Taki komunikat wyskakuje właśnie przy mapkach zabezpieczonych, dzięki temu twórcy mają pewność, że ich mapki nie zostaną zedytowane, nie podkradną modeli, ani tekstur oraz wielu wielu innych. Tego typu mapki noszą przydomek "protected", informację o zabezpieczeniu twórcy czasami podają w nazwie.

Żeby móc tą mapkę zedytować, przerobić będziesz musiał zapytać jej twórcę (przez maila lub przez chat w Warcrafcie) o to czy ci jej nie udostępni gdyż chciałbyś sobie na jej podstawie inną misję lub coś w tym stylu.

My, użytkownicy forum nie będziemy Ci inaczej w stanie wtedy pomóc. Ten problem zależy tylko od twórcy.

Podaj nazwę mapki, którą chcesz zedytować, a ja skonsultuję się z wodzem mojego clanu, który zna się na "protectach" i przekażę Ci informację czy to jest problem mapki czy też komputera...

Lecz jeśli robiłeś całkiem nową mapę (tzn. od 0) bez używania orginału twórcy to problem rzeczywiście leży w komputerze / oprogramowaniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie, ja w ogóle nie chce jej edytować. Pomyślałem tylko ,że jeśli rozwiążę ten problem, to będę mógł też założyć grę z tą mapą. Mapa nazywa się Jday200fe.

Z hostowaniem raczej nie mam problemu, co więcej, problem z założeniem gry wychodzi tylko przy tej i 2 czy 3 innych mapach. Przy tych samych mapach nie mogę założyć gry, więc problem z otwarciem jest powiązany z problemem z założeniem :P. Mój komputer to : GeForce 7600 GS, Intel Core 2 Duo E6600 2,4 GHz i 3 GB Ramu 667 mhz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne jest ci (nie?)wiadomym patch numer 1.23 zepsuł Battle.net. "Zepsuł" bo uszkodził większość nowszych mapek, takich jak Dota , Eota, kilka innych map. Nie możliwym jest teraz ich otworzenie ani zahostowanie na Battle.necie.

Sprawa z patchem 1.23 była bardzo głośna wśród społeczności BNetu. Teraz o ile dobrze wiem jest patch 1.24 ale on nie naprawił "szkód" poprzednika i przez to niektóre mapki po dziś dzień są nie do zahostowania & otwarcia w edytorze...

Twórcy poszczególnych mapek, porobili je od nowa lub zedytowali swoje starsze wersje.

(patch 1.23 był gdzieś w sierpniu? pod koniec lipca?) A dziś mamy koniec września, twórcy poszczególnych map zrobili od nowa te mapki, dzięki temu zostały "naprawione" jednak te starsze mapki nigdy nie odzyskają sprawności (nie będzie można ich używać, trzeba znaleźć nowsze dzieła twórcy, które już są przystosowane pod patcha "psuja").

Nie wiem czy to o to chodzi, ale twój problem może być tym spowodowany...

Jeśli mapka "Jday200fe" w tej wersji, którą masz została uszkodzona przez patch to żadnym sposobem nie przywrócisz jej życia/działania...

Edit: Z konfiguracją nic nie jest źle... Więc może to być wina patcha... Rozwiązaniem problemu może być takie coś: Znajdź nowszą wersję tej mapki (taką, która działa) potem możesz spróbować ją zahostować/edytować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak poszukam najnowszej wersji. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale nie tylko w BattleNecie nie mogę zakładać gry z tą mapą, ale też w sieci lokalnej i w grze na jednego gracza

Ok, z tego co wyczytałem na ich stronie, i dzięki twoim informacjom o patchu wywnioskowałem, że starej mapy nie udało im się odratować, lub po prostu porzucili ją i zaczęli robić nową edycję tego. Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...