Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kawalorn

Dobry program do tworzenia gameplayów

Polecane posty

Pomyślałem ostatnio że fajnie by było nagrać moje mecze z Street Fighter IV i zamieścić je na Youtubie. W tym celu ściągnąłem CamStudio. Niestety jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia i program nie potrafi zapisać filmu razem z dźwiękiem tylko tworzy je w osobnych plikach.

Dlatego proszę o polecenie mi jakiegoś dobrego programu do nagrywania lub pomocy w takim skonfigurowaniu CamStudio aby można było osiągnąć odpowiednią jakość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy ze wszystkich mi znanych - Fraps, ale tylko filmiki do 30 sekund w jednym formacie. Wyjątkiem jest wersja Full, ale za nią trza zapłacić. Można też nagrywać dzięki Xfire, ale ja się tym nigdy nie bawiłem...

@down

Proszę nie nazywać mnie "panem", mam na to alergię, nieważne, czy na ulicy, forum internetowym, czy w sklepie! :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan wyżej dobrze gada, Fraps - 30 sec. chcesz więcej, kup pełniaka. Nie chcesz kupować, instaluj Xfire, nagrywa w dobrej jakości, zużywa mniej miejsca, sam konwertuje pliki na mniejszy rozmiar (.mp4), a do tego nie służy tylko do nagrywania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wypróbuję Xfire swoją drogą myślałem ostatnio czy go ściągnąć. Dam znać co z tego wyjdzie.

Edit - Jakość i łatwość nagrywania są dobre tylko nie mogę skłonić programu do nagrywania dźwięku mimo zaznaczenia tego w opcjach. :/

Edit2 - kiedy ustawię w opcjach jako mikser dźwięku microphon to otrzymuję dźwięk kiepskiej jakości i cichy jeśli nastawię go na Line In otrzymuję dźwięk lepszej jakości ale BARDZO cichy. jeśli nastawię na Stereo mix otrzymuję buczenie a jeśli na CD player ciszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...