Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzalonyFizyk

Rozwiązany: Diablo 2 - instalacja bez dysku

Polecane posty

Witam

posiadam oryginalną wersję gry komputerowej Diablo 2 wraz z dodatkiem. Ponieważ laptop, którego tymczasowo używam, nie ma napędu, korzystając z innego komputera przeniosłem pliki instalacyjne z płyt CD na dysk wymienny. Przy próbie zainstalowania programu pojawił się komunikat mówiący o konieczności włożenia płyty do napędu. W jaki sposób mogę zainstalować program nie wkładając płyty do napędu?

dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób obrazy płyt korzystając np. z Nero

W nero robi się to np.tak,że jako napęd docelowy wybiera się "Image recorder" i potem miejsce gdzie chcesz zapisać obraz

Potem taki obraz otwórz za pomocą jakiegoś programu np.Daemon Tools czy Alcohol 120% i możesz instalować.

Jedyny problem polega na tym,że przy takim sposobie instalacji,gra zapewne będzie się instalowała tak jakby była piratem w efekcie przy uruchomieniu będzie prosić o włożenie dysku,który w praktyce przecież jest włożony/zmontowany.

Lekiem na to jest ....(żeby nie było,że propaguję nielegalne czyny...) a jak wiadomo podmiana pliku .exe nawet jeśli ma się oryginała jest nielegalna (przynajmniej mi się tak wydaje,ale znawcą nie jestem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób obrazy płyt korzystając np. z Nero

A tam kombinujesz jak koń pod górę. Wejdź na Battle.net Account, załóż konto, wpisz cd-key'a, wybierz język, ściągnij instalkę i gotowe. Gra instaluje się chyba do wersji w której można nie używać płyt podczas grania (czyli zgrywa na dysk muzyczkę itp.). Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów ani żadnego myślenia o tym czy "zainstaluje się jak pirat". Aha no i bez napędu :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO o tym nie wiedziałem. A ja się wkurzałem,że mi się płytka zrysowała...

Właśnie dlatego blizzard uruchomił tę stronę. Cd-key'a masz? Masz! Czyli że masz licencję, a nośnik nie powinien stanowić problemu. Zresztą chyba mieli już dość wymiany płytek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem postąpić wg. rady Aranor'a, niestety jednak w pewnym momencie ściąganie zostaje przerwane i pojawia się komunikat o konieczności rozpoczęcia download od nowa (czy coś w tym stylu), w jaki sposób można poradzić sobie z tym problemem? czy nie ma innych możliwości zainstalowania programu?

dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...