Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deerka

Titan Queście, komunikat z błędem BSOD

Polecane posty

Witam. Mam wielki problem z Titan Questem (podstawka). Dzisiaj kumpel pożyczył mi oryginalną grę. Zainstalowałem ją. Włączyłem, następnie sprawdziłem ustawienia obrazu - domyślnie wszystko na full, 1024x768, antyaliasing OFF. Zmieniłem owe ustawienia na 1024x768 średnie/niskie i włączyłem antyaliasing. Pogram z dziesięć minut i od razu wyskakuje BSOD -.-'

Myślałem, że to od zapchania partycji, na której jest windows (352mb wolnego na C - partycja ma 10GB / 80GB dysk), więc wyczyściłem co nie co i ponownie włączyłem grę... Dalej to samo...

Z podglądu zdarzeń: http://img38.imageshack.us/i/podgladzdarzen.png/

Pierwszy błąd od dołu, to:

Nie można uruchomić usługi General Purpose USB Driver (e4ldr.sys) z powodu następującego błędu: Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia.

To może być od mojego kombajnu wielofunkcyjnego (Lexmark 4975ve) ? Jest on podłączony przez USB do blaszaka, ale gdy nie pracuję na nim, wyłączam go z listwy, więc w tej chwili jest wyłączony...

"Błąd środkowy" (7009):

Limit czasu (30000 milisekund) podczas oczekiwania na połączenie się z usługą lxdrCATSCustConnectService.

Pierwszy błąd od góry (7000):

Nie można uruchomić lxdrCATSCustConnectService z powodu następującego błędu: Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie.

Co z tym może być? Czy to przez włączony Antyaliasing (Pytam, ponieważ nie grałem na wyłączonym) ?

Konfiguracja sprzętowa:

ASRock K7NF2-RAID

AMD Athlon XP 2500+ 1,8GHz

ASUS Radeon AH3650 512MB AGP

1GB DDR1 Kingston

Dodam, iż brat wcześniej grał w CS'a 1.6 i wszystko było w porządku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE: Błędy, które wyskakują w Podglądzie Zdarzeń, są tam widoczne po każdym uruchomieniu komputera, więc to raczej nie od tego jest BSOD...

Jest możliwość, że to przez AA, ale pewien nie jestem. Grę po prostu odinstalowałem z braku czasu na bawienie się z systemem.. ;)

ZAMKNĄĆ, NIEROZWIĄZANY...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...