Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2009

Polecane posty

W tym temacie możecie wymieniać się uwagami na temat pełnych wersji gier załączonych do październikowego numeru CD-Action.

Jak na razie po początkowej wersji przecieków wiadomo że zgadywany pełniak będzie miał PEGI - 12+, przemoc, wulgaryzmy.

Dziś wieczorem poznamy jego tytuł.

Aha i informacja dodatkowa. Będą trzy pełne wersje. :)

1. Belief and Betrayal: medalion Judasza PL

2. Imperium Galactica ENG

3. Dark Sector PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dlaczego? RPGów nigdy za mało ;p przynajmniej dla mnie...

dawno nie było, żadnej samochodówki, może warto to zmienić?

PEGI - 12+, przemoc, wulgaryzmy >> pasuje mi Supreme Commander ;P

tylko kurde niedawno kupiłem podstawkę i dodatek... obym się mylił ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dali Bards Tale, albo innego RPG byłoby śiwtnie, byle nie ten chłam jakim są hack`&`slash (pomijając diablo to samo kaszany w tej kategorii wydają [ może legend hand of god troszkę wyrasta z ich poziomu ale to wciąż nie kategoria diablo]). Mam nadzieje że nie dadzą SUpreme Commander ( właśnie zamówiłem na allegro ) ale chętnie powitam ego draconis, lub venetice ( tak się to pisze??). Miła byłaby gra akcji ale nie zwykły FPS, mam na myśli coś z większą ilością myślenia. A w ramach kontynuacji serii daliby Tajne akta 2: Puritas Cordis. (jedynka była genialna )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że jako pełne wersje dajecie to co możecie zdobyć, co jest itd... Ale naprawdę, nie ma aż takiej armii osób grających w przygodówki, a Medalion Judasza będzie trzecią w obrębie kilku ostatnich wydań, jeśli nie nawet 3 pod rząd. Wystarczy, naprawdę wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodówka. Tjaaa. Nie oczekuje cudów, ale powinniście dać gry dla szerszego grona odbiorców. Nie każdy lubi przygodówki, tym bardziej takie, hm "undergroundowe" ? Daliście już tyle tego typu gier... Co to, za darmo wam to dają, że tak to zamieszczacie? Jeżeli wszystkie pełniaki z tego numeru będą trzymały taki poziom jak ten, to chyba znowu pudełko z płytą poleci gdzieś tam w kąt. Na szczęście tego co najważniejsze nie psujecie tak: pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodówka. Tjaaa. Nie oczekuje cudów, ale powinniście dać gry dla szerszego grona odbiorców.

Dajemy kilka gier w kazdym numerze.

Jeżeli wszystkie pełniaki z tego numeru będą trzymały taki poziom jak ten, to chyba znowu pudełko z płytą poleci gdzieś tam w kąt.

Ble ble ble ble ble. Jeszcze nie poznales tytulow wszystkich pelnych wersji,a juz jęczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:02']

chyba mnie nie zrozumiałeś do końca ;P

ja lubię gry rpg ;p "RPGów nigdy za mało" >> im więcej tym lepiej ;)

zrozumiałem tak jak napisałeś:) Gdybyś napisał, że RPG nigdy za dużo - to wtedy rzeczywiście oznaczałoby to, że chcesz więcej tego typu gier :)

Co do przygodówki, jeżeli jest to trzeci pełniak, to na szczęście może już być tylko lepiej (no chyba, że trafi się rpg;p ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...