Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozdoba14

Problemy z kolportarzem

Polecane posty

No więc kupiłem sobie ostatnio CDA w kiosku i z usmiechem wracam do domu. Ok jestem w domu. Rozpakowuje, przeglądam gazete, no i przeszedł czas na płytke. Otwieram pudełko a tu niespodzianka! Nie ma płytki! Poszedłem na drugi dzień do tego samego kiosku i gadam gośćowi co i jak. A on mi wyjeżdża z tekstem że to go nie obchodzi! He!!! Co to ma być? Ja chce moją płytke za którą zapłaciłem!!!!! ps. Mój kolega miał ten sam problem.

Zdarzyła wam sie kiedys podobna sutułacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piszę to trochę zdenerwowany (trochę z tą sprawą z CDA, trochę życie prywatne) więc proszę o wyrozumiałość. Mianowicie chodzi mi o to, że już drugi albo trzeci raz z rzędu do wsi Modlnica. Czym to jest spowodowane? Ja rozumiem, Modlnica to mała wieś, ale zawsze jakieś 3 egzemplarze przychodziły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale kioskarze i sklepikarze sami zamawiają czasopisma do swoich punktów sprzedaży. Pytanie kieruj więc do nich. Chyba nie sądzisz, żeby redakcja CDA wysyłała egzemplarze wg stworzonego przez siebie rozdzielnika: 5000 do Krakowa, 1000 do Kielc, a do Modlnicy nic, bo ich tam nie lubimy. Każdy sprzedawca może sobie zamówić CDA do sprzedaży. I to nie w redakcji, ale w firmie zajmującej się kolportażem. Każdy kiosk ma z jakąś taką firmą podpisaną umowę. Proponuję więc popytać w punkcie sprzedaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...