Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Na skróty do blogów - link przy każdym poście

Polecane posty

Jak pewnie część z Was już zauważyła - dodaliśmy do okienka pojawiającego się przy każdym poście skrót do bloga każdego użytkownika (szukać pod numerem użytkownika :happy:). W związku z tym mamy małe zapytanie. Czy jest może ktoś chętny by stworzyć odpowiedni guziczek/button, który zastąpi to łącze? Oczywiście musiałoby to być dzieło dostosowane kolorystyczne do skórki/ek forum.

A może przycisk nie jes w ogóle potrzebny i zostawiamy sam skrót?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk jest dobry, ja nie pomogę w jego tworzeniu, bo nie umiem...

A tak naprawdę, to dopiero teraz zauważyłem ten przycisk. Myślałem, że będzie to narzekanie jakiegoś forumowicza, na linki do bloga, które czasem jakiś użytkownik sobie doda do posta (nie w sygnie, w poście). Chociaż dawno już takich nie widziałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To powinny być takie same klawisze jak te, które są w skórkach [EDYTUJ, SKASUJ]. Powinien być taki sam, tylko z napisem BLOG. Takie jest moje zdanie.

Ale jak nas ludziska zaskoczą pomysłowością i button blogowy będzie fajoski to czemu nie? Może być i inny. Jeno musi być autentycznie dobry i ciekawy! //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł buttona uważam za bardzo dobry, natomiast zastanawiam się, gdzie go umieścić. (Mówiąc o jasnej skórce) Pod awatarem bym go nie dawał, żeby nie rozciągał postów na wysokość. Pod postem z lewej jest element nawigacyjny i raport, z prawej są akcje dotyczące posta - w obu wypadkach trochę nie pasuje mi logiczne umieszczenie przycisku. W ogóle wokół postu mi jakoś nie pasuje :-) Ale chyba najbardziej pasującą z niewygodnych opcji byłoby miejsce obok guziczka "kapownika".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok guzika raportu i wyróżnić go trochę kolorystycznie - niech nie będzie szary, jak inne buttony, tylko żółty, jak drobne elementy w tych innych buttonach (eyedropper i voila!) - takie jest moje zdanie.

James - głowy nie dam, ale wygląda mi to na Futura BdCn BT (albo inną z tej rodziny) - a w każdym bądź razie na tyle podobnie, że nie będzie zbytniej różnicy widać.

Zaraz sam spróbuję coś sklecić :)

EDIT:

Coś takiego mi wyszło: post-997-1253612479.png post-997-1253612883.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, żeby wrzucić to całkiem po lewej stronie - jeszcze przed TOP. W ramce też by się niegłupio komponował w sumie, ale rozciąga posty na wysokość przy postach poniżej 10 linijek ;]

Zauważyłem mały błąd - dodałem cień od przycisku, gdy w oryginalnych buttonach on nie istnieje w samej grafice - na skórce jasnej jest dodawany, ale przez skrypt chyba, na ciemnej nie występuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie ze szkoły nad tym przysiądę, bo literki praktycznie są przeze mnie rysowane, a co za tym idzie potrzeba więcej pracy i czasu niż w przypadku użycia czcionki :happy:

2 wersje poprawione:

post-45575-1269359525.gif

post-45575-1269359582.gif

Która lepsza? Szersze 'G' lepsze czy to 'węższe' ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...