Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

overtrash

Jaki zasilacz pomocy! ratujcie bo nie wiem sam ;/ juz

Polecane posty

Na wstępie dzień dobry ;)

Mam taki komputer c2dE8500@3.16ghz, ga-ep35-ds4(rev2.1), OCZ reaper 2*2gb@1066Mhz karta dźwiękową Sb X-fi Titanium Fatality championship edition, MSI GTX275 Lightining(1792mb video ram)@core 700mhz shader1404mhz memory2300mhz(fabryczne oc) dysk seagate barracuda ES.2.0 640gb nagrywarka DVD SATA Pioneer Dvr215 panel sterujący Scythe kaze master 5.25" do niego podłączone 4 wentylatory 1*120 Xthermal świecący 2*80Xthermal i 1*92 chieftec do tego 6 urządzeń USB wszystko zasilane przez (corsair 520w) CMPSU-520HXEU-modularny.....

ciagnie mi to bez problemu ale po oc procesora na @4ghz i karty na rdzen@1.1ghz pamieci @2.6ghz w trybie 2d jest ok ale jak wchodze na 3d niebieski ekran i restet 3dMark vagante nie daje sie nawet uruchomic :/ i tu prosba do was jaki zasilacz w przystepnej cenie mam kupic by poszło mi to w oc zastanawiam sie nad OCZ ModXstream PRO 700W Modular SLi a wy co powiecie?

Z góry dzięki wszystkim za dobre chęci i pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagnie mi to bez problemu ale po oc procesora na @4ghz i karty na rdzen@1.1ghz pamieci @2.6ghz w trybie 2d jest ok ale jak wchodze na 3d niebieski ekran i restet 3dMark vagante nie daje sie nawet uruchomic :/

To jakiś żart...? :blink:

Jeśli nie, to odpowiem - karta jest moooooocno przekręcona, zarówno rdzeń, jak i pamięci. Nawet HD4890 tyle nie robi... Zasilacz nie ma tu nic do rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...