Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bemol05

Rozwiązany: Fallout problem z zamkiem

Polecane posty

Jestem w krypcie pod katedrą na 3. piętrze i nie mogę otworzyć drzwi prowadzących do pokoju z windą na kolejne piętro. Moja umiejętność otwierania zamków to nieco ponad 60%. Jak otworzyć ten zamek??? Jeśli potrzebny jest do tego wytrych elektroniczny, napiszcie, kto może mi taki sprzedać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, chodzi Ci o te drzwi za "koszarami" mutantów? Jeśli tak, to do ich otwarcia powinien wystarczyć zwykły wytrych (choć możesz też wypróbować elektroniczny, na pewno nie zaszkodzi). Najprędzej taki sprzęt znajdziesz w Hub, choć bywa tak, że sklepikarze z innych miast też miewają w swojej ofercie takie fanty (o ile dobrze pamiętam, to oferta jest po części generowana losowo).

Pamiętaj też, że przy zbyt niskiej umiejętności otwierania zamków w stosunku do wymagań konkretnego zamka dobrze przed pierwszą próbą zrobić save - jeśli próba otwarcia zakończy się niepowodzeniem, to istniej pewna (tym większa, im niższa umiejętność otwierania zamków) szansa na trwałe zablokowanie zamka (w Falloucie ślusarzy nie ma, więc takie drzwi pozostaną już zamknięte na wieki ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...