Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Duke Nukem: Manhattan Project

Polecane posty

Temat zakładam za pozwoleniem Jaśnie Oświeconej Kadry Moderatorskiej Forum Actionum =]

Od czegoś należałoby zacząć, więc....

Zapewne wielu z Was kojarzy produkcję Duke Nukem: Manhattan Project. Sympatyczna, krwawa platformówka z Księciem w roli głównej, znakomicie udźwiękowiona i z grafiką, która już nieco zalatuje naftaliną. Mimo że gra ma już na karku 7 lat, to wciąż gra się w nią znakomicie, a jeszcze przyjemniej słucha się nawijki Duke'a.

Wielu użytkowników Xfire sądzi podobnie, więc na forach XF pozakładali tematy z prośbą o support dla DNMP. Niestety, wszystkie one zostały zapomniane, gdyż nie dostarczyli potrzebnych informacji o grze, a 90% postów miało treść "Bump" - a przez to właśnie administracja olewa request.

Postanowiłem więc, by założyć temat OSTATECZNY. Z kompletną bazą danych, listą wszystkich userów którzy już powiedzieli "tak" dla supportu oraz kilkoma gratisami w postaci grafik na

potencjalną stronę DNMP na Xfire:

14ybz1i.jpg

6zqaft.jpg

Pobawiłem się też w programie Paint.NET i stworzyłem moję wizję strony o DNMP:

334npec.jpg

I ostatnia rzecz - jak by wyglądał przyjaciel na Xfire grający w DNMP:

11tx1yd.png

Po co to wszystko piszę? Proste - chciałbym, by również użytkownicy Forum Actionum przyłączyli się do mojej akcji - poparli support dla DNMP. Jeżeli uważacie, że Duke Nukem: Manhattan Project zasługuje na support i posiadacie konto na Xfire, wejdźcie TUTAJ i dajcie głos. Napiszcie "Support please" lub coś ambitniejszego i zagłosujcie w sondzie na "tak". Pamiętajcie, że KAŻDY głos ma znaczenie. Będę wdzięczny za okazaną pomoc.

A jeśli jesteście desperatami większymi niż ja (w co wątpię), nieposiadającymi konta na XF - załóżcie je tylko po to, by zagłosować =]

kthxbai, dziękuję za uwagę.

Edit: Cóż, widzę że ta sprawa nikogo nie obchodzi... Trudno. Przyznam, że trochę się zawiodłem. Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...