Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DzikuXXX

Rozwiązany: Garry's Mod

Polecane posty

Słyszałem, że można w nim wykonać prawie wszystko, podobno nawet wybuch bomby atomowej. Jednak ciężko mi się odnaleźć we wszystkich dostępnych opcjach. Czy jest gdzieś w sieci jakaś instrukcja lub poradnik jak posługiwać się tym narzędziem? Jakieś wskazówki dla początkujących?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że można w nim wykonać prawie wszystko, podobno nawet wybuch bomby atomowej. Jednak ciężko mi się odnaleźć we wszystkich dostępnych opcjach. Czy jest gdzieś w sieci jakaś instrukcja lub poradnik jak posługiwać się tym narzędziem? Jakieś wskazówki dla początkujących?

Tak to prawda, można w nim zrobić prawie wszystko, wybuch bomby atomowej, f16, fiata 126p itp.

Niestety polska społeczność GModa jest mała i aktualnie nie ma wielu poradników, instrukcji itp, ale jest kilka między innymi na http://forum.gmodziarze.pl/ znajdziesz tam też pomoc ;) (żeby zobaczyć dział Tutoriale trzeba się zalogować).

Jeśli angielski Ci nie przeszkadza możesz poczytać wiki Garry's Moda

Poza tym do 21.09 jest obniżka ceny GModa o 50% czyli 3euro(16pln), więc polecam z niej skorzystać w końcu za takie możliwości jest to chyba mała cena? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...