Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KamcioKowal

Heroes 5 czy dodatek- co wybrać ?...

Polecane posty

Witam, za tydzień mam urodziny i zastanawiam się nad kandydatami na prezenty :turned:

Jedyną grą którą chciałbym dostać jest Heroes of Might and Magic 5. Tylko że zastanawiam się, czy kupować podstawkę czy od razu dodatek Dzikie Hordy...

ARGUMENTY ZA PODSTAWOWĄ WERSJĄ GRY

- Kampanie. Łatwiejsze, no i najpierw mógłbym poznać fabułę żeby potem przy ew. zakupie dodatku ją dokończyć..

ARGUMENTY ZA DZIKIMI HORDAMI

- 7 ras (orkowie dochodzą)

- edytor map własnych & map losowych (oraz nowe scenariusze)

- trzy ulepszenia

- trochę innych drobiazgów.

No i nie mogę się zdecydować, choć raczej jestem za dodatkiem. (kupno złotej edycji odpada, bo moi kumple na urodziny nie kupują sobie raczej prezentów za 100 złotych)

PS

Wcześniej kusiła mnie jeszcze saga Baldur's Gate w Tesco tuż obok mojej szkoły, ale kosztuje tylko 25 zł to na to jeszcze byłoby mnie stać :wink: I sam sobie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poproś trzech kolegów żeby kupili Ci Podstawkę, Kużnię i Dzikie Hordy :P. Sam mam wszystkie dodatki, kampanii nie przechodzę, gram od czasu do czasu tak rekreacyjnie z siostrą xD. Ale wydaje mi się że Dzikie Hordy będzie lepszym wyborem. Sam wymieniłeś zalety :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argh :biggrin: Jedni się opowiadają za dodatkiem, inni za podstawką... Albo poproszę ich żeby na spółkę kupili Złotą Edycje, albo zdecyduję się na coś.

Aha, podobno w podstawce nie ma konfigurowalnych pojedyńczych map, tylko scenariusze ze ściśle ustawionymi zamkami & bohaterami :dry: Jeśli tak, to skłaniam się w stronę dodatku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci takie głupoty naopowiadał :P?

Złota Edycja to chyba by był najlepszy pomysł, jednak jeśli koledzy się nie złożą to nadal obstawiam Dzikie Hordy :). Ale cóż, są gusta i guściki. Ale, tak jak napisała Niziołka, jeśli wolisz kampanie, kupuj po kolei, jeśli wolisz swobodną grę, Hordy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...