Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartosznorbert

Rozwiązany: Rozwiązany: Silent Storm - Brak niektórych dźwięków i gdzie są informacje o wskazówkach?

Polecane posty

Mam takie dwa małe problemy z grą - Silent Storm :

1. Brakuje mi nie których dźwięków, to znaczy, dźwięków- strzałów, wybuchów, itp.... co muszę zrobić w tej sytuacji? Może istnieje jakaśopcja ich włączenia?

2. W instrukcji było napisane, że na normalnym poziomie trudności, w zakładce - wytyczne, są informacje odnośnie wskazówek, to znaczy informacje jak je można uzyskać. Problem w tym, że po włączeniu okna mam tylko informacje o celach, a o wskazówkach ani słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w Silent Stormie (nie użyłem skrótu, bo brzmi złowieszczo :smile:), ale poszukaj w ustawieniach dźwięku w grze. Jak to nie pomoże, to:

Start > Uruchom... > napisz: dxdiag i potwierdź > w zakładce "Dźwięk" pobaw się paskiem o nazwie "Przyspieszanie sprzętowe", za każdą zmianą zobacz, czy będzie dźwięk OK w grze, jeśli to nie pomoże, to wróć do poprzednich ustawień.

Co do "Wytycznych" nie wiem, bo nie grałem w tę grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z tą grą ale nie chciałem tworzyć nowego tematu więc dopisuję się do tego. Otóż po rozpoczęciu kampanii, raz mogę wykonać szybki zapis. Potem już nie mam tej możliwości ? wyświetla się komunikat ?Nie można dokonać szybkiego zapisu gry?. Mało tego, po jakiejś godzinie grania, nie mogę nawet wczytać zapisów! Jedyna rada to opuścić grę, wybrać profil na nowo i wczytać grę. Ale save?ować normalnie nie można :( Ktoś spotkał się z tym problemem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...