Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mcrr

Rozwiązany: Ati Mobility Radeon HD 2600 - aktualizacja sterownika w laptopie

Polecane posty

Witam.

Zastanawiałem się gdzie powinienem napisać ten temat... czy w dziale "sprzęt" czy, "programy". Po napisaniu tego tematu doszedłem do wniosku, że raczej w "programach", więc przepraszam, ale teraz już nie mam jak tego zmienić...

Otóż mam taki problem: Mój sprzęcik to laptop Toshiba Satellite A200-1S5 (Vista). Chcę w nim zaktualizować sterownik do karty graficznej (Ati Mobility Radeon HD 2600 256 MB). Problem w tym, że nie mogę znaleźć nigdzie sterowników do takiej karty w wersji do laptopa... Kolega kiedyś zmienił mi sterownik ze zwykłej karty na taki do laptopa za pomocą Mobility Moddera, ale ostatnio miałem formata. Wszystko działało, a w grach przybyło mi parę ładnych klatek na sekundę. Mogłem nawet płynnie grać w GTA IV, co teraz jest niemożliwe (13 klatek na sekundę max, a po tej zmianie było 20-30). Chcę znowu zrobić coś, aby gry lepiej chodziły i znalazłem takie coś http://programy.pcworld.pl/pc/programy/214....sterownik.html - czy to będzie działało na moim kompie, czy na karcie z laptopa nie będzie chodziło? A jeżeli to nie jest dobre, to mógłby mi ktoś podsunąć jakiś link do nowego sterownika, który będzie działał z moją kartą? Bo nie chcę czegoś sobie zepsuć i potem w ogóle nie móc grać... A nie bardzo się na tym znam. Mogę również spróbować pobawić się tym Mobility Modderem, ale nie wiem który sterownik mam do tego wziąć i też boję się trochę, że coś nie wyjdzie...

Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Jeżeli są potrzebne jeszcze jakieś informacje to piszcie jakie, a postaram się szybko podać :smile: .

Przeniesione :) - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Mobility Modder jest bezpieczny? Tzn. jeżeli się już sterownik zmoduje to na pewno będzie działał?

Chciałem go użyć, ale ten program nie "widzi" tego sterownika, do którego link podałem w poprzednim poście.

Jaki sterownik nadaje się do zmodowania?

A może jednak ten sterownik będzie działał bez modowania? Ale nigdzie nie było napisane, że jest przeznaczony do kart w laptopach...

SAMEdi - mam pytanie... Tam wybiera się serię, a potem model. Problem w tym, że ja nie wiem jaki ja mam... Tam jest A200(PSAE3), A200(PSAE2) i szczerze mówiąc to nie wiem co mam wybrać. Ja wiem, że mam A200-1S5, a czegoś takiego tam nie ma :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie instrukcję (jest na tej stronie, do której linka Ci dałem), tam jest napisane co i skąd ściągnąć. Jeśli będziesz postępował zgodnie z instrukcją, to powinieneś sie uporać z instalacją sterownika i będzie on działał, jeśli nie to go nawet nie zainstalujesz.

Z tego co mi wiadomo, to ten mod jest bezpieczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Mobility Modder już pobrałem, teraz pobieram te sterowniki http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.../common-vista32. Mam nadzieję, że uda się je zmodyfikować. A ta instrukcja, która jest na stronie, którą podałeś... Angielski znam średnio, więc nie wszystko zrozumiałem. Teraz trochę wspomagam się tym http://www.searchengines.pl/Sterowniki-do-...IA-t111243.html

I jeszcze jedno pytanie. Czy przed instalacją nowych sterowników mam odinstalować te, które mam obecnie? Czy one się jakoś automatycznie nadpiszą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...