Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skisek

Play a Heyah

Polecane posty

Niedługo kończy mi się umowa z Play. Mam pytanie ! Czy przydłużyć umowę z Play czy przejść do Heyah ? Co myślicie o tej drugiej sieci bo o Play mam już wyrobione zdanie. Chciał bym dowiedzieć się czegoś o Heyah ! Pomoże ktoś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Heyah i nie narzekam - zasięg jest bardzo dobry, znacznie lepszy od Plusa [przynajmniej w pewnych miejscach]. Natomiast nie polecam Play - do tej sieci wszędzie jest drogo - miałem i podziękowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vantage - znaczy co, znajomi przestali do ciebie pisać i dzwonić, bo byłeś w Play? :D Śmiechu warte, dziękuję za takich znajomych :P Ja tam z Play żadnych problemów nie mam...

Jeśli chcesz zrezygnować ze zobowiązań i przejść na kartę - to wystarczy proste porównanie taryf imho i szybka analiza, do czego używasz telefonu, by rozstrzygnąć, która sieć jest korzystniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Heyah jestem od... 2004 roku, na poczatku byly problemy z walenie dodatkowych kosztów... ale obecnie jest wszystko ok, zasieg... zasieg jest taki jaki ma era, wiec najlepszy w polsce,

To zależy, gdzie mieszkasz. Era ma dość płacy zasięg

Ze jaki?

ntage - znaczy co, znajomi przestali do ciebie pisać i dzwonić, bo byłeś w Play? biggrin_prosty.gif Śmiechu warte, dziękuję za takich znajomych

Nie kazdy zarabia zwłaszcza jka nie ma 18 lat wiec to dośc ważne kryterium wyboru... Do playa jest drogo, to duzy minus, za to ich oferta jest bardzo dobra, i fajne telefony dośc taonio : )

Musisz sobie przekalkulować, Heyah ma teraz w pierony jakis pakietów sms'owych wiec tez ciekawa oferta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku jestem w Playu ( Play One ta taryfa się dokładnie nazywa) i nie mogę powiedzieć złego słowa o tym operatorze. Zasięg mam praktycznie wszędzie gdzie się na dana chwile znajduje ( "okazjonalne" zwieszenia sieci jakie miałem było spowodowane ścianami bunkra ...i to chyba jeden wyjątek w którym miałem zanik zasięgu :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...