Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KafarPL

HELP

Polecane posty

Potrzebuję pomocy odnośnie allegro. Mianowicie gdy zalicytuję np 29 zeta to wywala mi że ktoś już zalicytował więcej. I tak za każdym razem. Patrze na oferty A TAM NAD MOJĄ JEST TA CO SIĘ CIĄGLE ZMIENIA MIMO ŻE .....uwaga..... OFERTA ZOSTAŁA ZŁOŻONA WCZORAJ!!!!!. Zmienia się tylko wysokość oferowanej ceny. Ktoś mi wytłumaczy o co biega? Do końca licytacji mam około 30 min...

Kolo ma jakiś automatyczny podbijacz czy co?

Dobra nevermind. Sorry za pośpiech. Już przebiłem ale pojawił się jakiś następny kolo i dalej tak mam. Ale nie mam już ochoty licytować. Za wyska cena - 32 zeta za osiem naboji .30-06 Springfield

Kurde znowu coś dopisze. Czy używając snjpera muszę mieć włączony komputer czy mogę go wyłączyć i iść na miasto? A jeszcze.. Jak snajper rozpoznaje moje konto? Tzn. skąd będzie wiedział za kogo ma zalicytować w ostatnich sekundach?

Jest szczytem bezczelności zignorowanie regulaminu działu, a w szczególności zasad nadawania tytułów tematom (o czym traktuje osobne ogłoszenie), dlatego też temat zamykam, zamiast poprawić tytuł. Proszę zapoznać się z zasadami i założyć temat o poprawnym tytule.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...