Skocz do zawartości

Programy telewizyjne

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
58 odpowiedzi na ten temat

Tojfel

Tojfel

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 155 postów
Tak więc ja mam TV na kartę może słyszeliście i szczerze nie ma co do oglądania. Podstawowe programy? HAHA TVN i Polsat reklamy i reklamy. Ogólnie to TVP1 i 2 i TVN no i Polsat to tv Pisowska to nie ma co się dziwić. Ale przepraszam po raz 2 czy któryś tam All Bundy o tak! Na discovery jedynie coś się poogląda jak dadzą jakąś premierę, bo i tak powtórek dużo, więc za bardzo nie ma co oglądać, więc tv nie oglądam.

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Black Shadow

Black Shadow

Matt-san

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17774 postów
Z programami telewizyjnymi jest taka sprawa, że kiedyś oglądałem ich całkiem sporo, szczególnie miałem chrapkę na "Reality TV", który to kanał potem zmienili na "Zone Reality" zasypując ramówkę ciągłymi odcinkami "Zdrady" oraz coś o medycynie. Wcześniej to były programy akcji... szczególnie jarały mnie materiały od policji czyli wszelakiej maści pościgi w USA ;D Potem rzuciło mi się na kreskówki - a może to było jednocześnie? - żeby po paru latach stwierdzić, że programy informacyjne to jest to. A po katastrofie smoleńskiej stwierdziłem, że zagraniczne jak CNN i BBC to dopiero jest dobry wybór ;] O wszelakich show w naszej polskiej tv nawet nie wspomina, bo szkoda klawiszy.

Fate rarely calls upon us at a moment of our choosing...

Dodany obrazek
Dodany obrazek

Pablo1989

Pablo1989

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów
Stare czasy nie wrócą  dry.gif , kiedy to komp mnie nie kręcił, miałem pegazusa, to się oglądało kreskówki i anime po szkole zawsze.

Uwielbiałem wszystko co leciało (wyjątek Wojowniczekk z krainy marzeń, czemu ? no bo jakoś mi nie przypadło do gustu ale i tak to oglądałem)

A teraz nic prawie ciekawego nie ma, no może jest coś ale i tak znów będą powtórki

Ale nie pogardzę Brainniaciem, Pogrocami mitów, czy Człowieka co przetrwa wszystko i tego drugiego byłego komandosa SASu

Anime w TV coś unikam bo jest jak lekarstwo tongue_prosty.gif, a kreskówki no coż mam swój wiek i nie wypada ale co tam, spodobała mi się seria Totalenej Porażki na CN.

Edytowany przez Pablo1989, 07 wrzesień 2010 - 20:19.

Uderz Kunoichi a Ninja się odezwą.Stare niesławne przysłowie

Treser

Treser

Odrodzony

• Moderatorzy
  • 10445 postów
up
Dokładnie - jeszcze jakieś 7-8 lat temu, bodajże na TV4 oglądałem regularnie Dragon Ball.. Ach to były czasy - obiad o stałej godzinie, a następnie zasiadanie przed telewizorem, aby obejrzeć nowy odcinek ^^ A teraz - mam kompka - i TV mnie już tak nie rusza.. No czasami pooglądam jakiś serial czy wiadomości, ale to bardzo rzadko  down.gif A z tych seriali, które od czasu do czasu oglądam to seriale komediowe - Świat wg Kiepskich czy Rodzina zastępcza...

Dodany obrazek

WhitePrincess

WhitePrincess

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 118 postów
CYTAT
tego drugiego byłego komandosa SASu

Masz na myśli naszego Beara? wink_prosty.gif

Co do kreskówek, to niby tez mam swoje lata, może nie tak wiele ich, by już była to przesada, lecz sporo. A co? Oglądam kreskówki. Najczęściej, gdy coś mnie boli i ochoty nie mam, żeby się z miejsca ruszać, lub jestem zwyczajnie chora. Wtedy ten napad jest największy. Nie wstydzę się tego, że bajki lubię, bo w końcu są takie osoby, którym z wszesnych lat pozostało kilka zwyczajów. Disney XD (przedtem Jetix, a jeszcze wcześniej Fox Kids, o ile dobrze pamiętam), Nickeoledion ze swoimi mini kreskówkami, Zig Zap nie, chyba że po 21, kiedy to przeinacza się w Hypera, ale to inna sprawa, bo Hyper o grach... Choć anime też puszczają! wink_prosty.gif

Ogólnie co do programów, to może i sama u siebie w pokoju mam ponad trzydzieści, ale szczerze mówiąc, to przyznać się muszę, że napawam się tą ilością, choć oglądam trzy, góra cztery. Po prostu świadomość mi wystarcza. Ograniczam się do kreskówkowych Disney XD, Nickeoledionu czy Zig Zapu, ukochanego Discovery, czasem National Geographic i Explorer, Comedy Central czy czasem stacja muzyczna, czyli Viva, choć to drugie rzadko. Cenię go za muzykę, lecz nienawidzę za reklamy. I puszczeni kretyńskich, polskich klipów. Ale to inna sprawa.

I właściwie tyle ode mnie, jeśli chodzi o programy i stacje telewizyjne wink_prosty.gif

Edytowany przez WhitePrincess, 07 wrzesień 2010 - 20:38.

Black Shadow

Black Shadow

Matt-san

• Moderatorzy
  • 17774 postów
CYTAT(WhitePrincess @ wtorek, 07 wrzesień 2010 - 21:37)
Co do kreskówek, to niby tez mam swoje lata, może nie tak wiele ich, by już była to przesada, lecz sporo. A co? Oglądam kreskówki.
Właśnie nie rozumiem - i na forum pisałem o tym raz czy dwa - łatki tego, że kreskówki oglądają tylko dzieci a starszym rocznikom to nie wypada ;P Wstyd to jakiś czy co? Jak mnie najdzie na oglądanie tv - co ostatnio rzadkie jest... chyba, że na serial HBO - to wskoczy się na kanał z kreskówkami wspominając czasy młodości. Inny to fakt, że obecne produkcje to naprawdę mierny poziom mają i nic przeciwko tysięcznym powtórką Toma i Jerry'ego nie mam ^^

Fate rarely calls upon us at a moment of our choosing...

Dodany obrazek
Dodany obrazek

WhitePrincess

WhitePrincess

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 118 postów
Dokładnie - niski poziom. Kiedyś, jak pisałam, było Fox Kids, i potem Jetix. Teraz puszczają po pięc odcinków pod rząd tego samego filmu, który i tak jest beznadziejny. Na wspominki mi się zbiera, kiedy przełączam na Jetix Play wink_prosty.gif

Tak, Tom i Jerry rządzą do dziś! Wiesz, ja kiedy rano jadłam śniadanie w łózku, skacząc po programach, upuściłam pilota na kanale z Bolkiem i Lolkiem. Nie chciało mi się sięgać po pilota, a i ta bajka szybko mnie wciągnęła. PO prostu oglądałam. A potem Reksia ;P Bajki są fajne, i wciągają! Żaden wstyd, się do tego przyznać! Jesteśmy duże dzieci wink_prosty.gif

vanguard02

vanguard02

Hobbit

• Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
Materiał jest o 17-letnim chłopcu spod Bydgoszczy. Link poniżej

http://www.tvn24.pl/2392436,0,0,1,1,bezkar...azdy,wideo.html

Oczywiście nie popieram tego typu zachowania, kiedy to młody chłopak czuje się bezkarny i robi sobie kpiny z policji. Jest to złodziejstwo i trzeba o takich sprawach mówić.
  Jednak jedna rzecz w tym reportażu mnie zbulwersowała. Media przekazały tę informację w taki sposób aby całe zło zrzucić na gry komputerowe ( w tym przypadku GTA IV ). Pierwsze co każdy ma sobie pomyśleć to to że 17-latek kradnie samochody bo nagrał się w Wielką Kradzież Samochodów IV. Teraz on nie odróżnia rzeczywistości od gry komputerowej- kradnie samochody i ucieka z rąk policji dostając dodatkowe "bonusy". Czy on w ogóle jest graczem, czy kiedykolwiek grał w GTA (albo jakieś inne gangsterskie gry), i może jeszcze to one nauczyły go odpalać silnik w samochodach bez użycia kluczy- bo ja po ukończeniu całej serii GTA na prawie 100% nie mam pojęcia jak to się robi.

Kronos

Kronos

Elf

• Odrzutki
  • PipPipPipPipPipPip
  • 822 postów
Moderator Mariusz Saint napisał mi że tu moge o tym napisać. Planuje przejść na telewizję cyfrową. Spodobała mi się oferta Vectry. Co o niej sądzicie? A może zaintersowac się innymi platformami?

Jeżeli szukasz jakiegoś dobrego forum o anime i kreskówkach, nie musisz już szukać dłużej :) Po prostu wejdź TU PS. Powyższy userbar jest właśnie z tego forum.

Loviricus

Loviricus

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 200 postów
Witam! Nie wiedziałem, w jakim dziale umieścić, ten wydał mi się najbliższy tematowi.
Otóż poszukuję do pracy licencjackiej reklam z wszelkiej maści błędami językowymi. Telewizyjne, radiowe, papierowe, różnorakie, najważniejsze, żeby były jakoś udokumentowane. Znajomy wkopał się w taką pracę licencjacką i pomagam mu jakoś wybrnąć z sytuacji smile_prosty.gif
Wiemy, że była reklama Jogobelli, w której hasłem było "Znajdź (zamiast tę) owocową rozkosz", reklama Cilita, w której zamiast słowa "brud" napisane było "bród" oraz Actimela, w której człowiek stoi, patrzy przez okno, za którym leją się strugi deszczu i wzdycha "znowu stratus", a ze stratusa nie może tak mocno padać, więc błąd rzeczowy. Problem w tym, że ciężko jest znaleźć te reklamy w internecie i tutaj moja (a właściwie nasza) prośba do forumowiczów: POMOŻECIE? smile_prosty.gif

Z góry dziękuję za pozytywną reakcję i jeszcze raz kajam się przed moderatorami, jeśli to zły dział smile_prosty.gif

NoSlogan97

NoSlogan97

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 108 postów
Możecie mi polecić jakieś programy o grach? Tylko piszcie takie które wam się podobają, a nie wszystkie możliwe!
Laptop:
CPU: Amd Phenom II X4 N970 2.2 GHz
GPU: Amd Radeon HD 6650M
RAM: 6 GB DDDR3
Mobile:
iPhone 3GS iOS 6.1.2
Tablet:
Ainol Novo 7 Elf II Dark Elf

Tomoslav

Tomoslav

Johnny Ogarniacz.

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4448 postów
Review Territory, zdecydowanie polecam. Jeśli masz kanał Hyper, to masz najlepszy program o grach smile.gif  Program prowadzony na luzie, z elementami gameplayu podczas barwnego komentowania danej produkcji. Nie wiem jak jest teraz ale jak dobrze kojarze, wychodził nowy odcinek co 2 tygodnie w niedzielę o godzinie 21.30 lub 22.00.

zartos

zartos
  • Forumowicze
  • 6 postów
Witam, czy wie ktoś gidze mogę obejrzeć wydarzenia z dnia 18.05.11 o godzinie 18.50?
'Kiedy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze'
                                Artur Conan-Doyle.

wwwdamian

wwwdamian

Goblin

• Forumowicze
  • PipPip
  • 34 postów
Mam takie głupie pytanie, ale podobno nie ma głupich pytań to pytam. Jak mogę odbierać program tv hyper? Mam tv satelitarną od n, ale nie mam tego kanału na którym leci hyper. No więc jak, pomożecie?

PS:nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat więc trafił tutaj

Edytowany przez wwwdamian, 17 lipiec 2011 - 20:23.

PLDan

PLDan

CHICHARITO

• Forumowicze
  • 4743 postów
O ile mi wiadomo, to Hyper dostępny jest wyłącznie dla abonentów Cyfry +.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Shaker

Shaker

?????

• Forumowicze
  • 4376 postów
Hyper jest wariacją Zig Zapa, czyli programu dostępnego w Cyfrze +, jak mówi kolega wyżej. Jednakże nie jest to wyjątek, o ile w oferze tv N nie występuje to można go spotkać też w telewizji kablowej ( w blokach).
PS. Skoro to takie pytanie to załóżmy, że chodzi tu o odbiornik od N-ki, żeby nie było nieporozumienia, co do działu w jakim jest ten temat.

Edytowany przez Shaker, 17 lipiec 2011 - 20:37.

Chcecie wiedzieć o mnie więcej? Wejdźcie na mojego >>>Twittera<<<
"I'm overcome with emotion"

antros22

antros22

Primaaprilisowy Ekspert Niszowy

• [Ekspert] Sprzęt PC
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6384 postów
Potwierdzam, mam zwykłą kablówkę (osiedlowa telewizja kablowa która ma umowę z Cyfrą) i w ogólnodostępnym pakiecie odbieram Zig Zap, czyli również Hyper.

kriSLU

kriSLU

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 249 postów
Witam mam pytanie odnośnie tego dekodera z cyfrowego polsatu.  Dekoder HD PVR Sagemcom ESI-88
Nie wiem jak nagrywać, w instrukcji piszą żeby włączyć EPG i włączyć nagrywanie wybranego filmu niestety gdy klikam przycisk nagrywania nic się nie dzieje. Czy do nagrywania trzeba mieć 2 SAT czy wystarczy 1 jeśli wystarczy 1 to proszę o pomoc.
PS. Nie wiedziałem gdzie zrobić ten temat więc dałem go tu huh.gif

Edytowany przez kriSLU, 20 lipiec 2011 - 22:16.

Dodany obrazekDodany obrazek
Dodany obrazek

Hexsus

Hexsus
  • Forumowicze
  • 4 postów
Kocham program "The walking of Dead". Jak tu nie lubić tych zmasakrowanych, bezmózgich trupów łażących w poszukiwaniu mięcha. Jestem fanatykiem filmów i serialów o żywych trupach. To jedna z perełek w moim filmowym menu. wink.gif

fergiX

fergiX

Skalny Troll

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1272 postów
Telewizję oglądam bardzo rzadko. Jeśli już to zazwyczaj jest to Discovery gdyż tylko tam można pooglądać coś bez bólu i dowiedzieć się czegoś ciekawego. A taki TVN to już porażka. Czasem lecą tam jakieś ciekawe filmy ale takie Tap Szpadl, Mam Talent (?) czy inne Jukendens to porażka. Strasznie to bezmuuskie... Gdyby nie Discovery to telewizji wogóle mógłbym nie mieć.

Dodany obrazek

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników