Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śledziks

Samsung i900 Omnia czy Samsung S8000 Jet

Polecane posty

Witam naszło mnie żeby zmienić komórkę i zastanawiają mnie dwa modele Samsung S8000 Jet i Samsung Omnia. Jakie są według Was wady i zalety tych dwóch komórek? Wiem, że oba mają GPSa, ale słyszałem, że w S8000 nawigacji i tak nie da się zainstalować czy to prawda? I czy wiecie jak wygląda sprawa z komunikatorami typu gg, czy na oby komórkach można je zainstalować i za pomocą WiFi używać bez żadnych opłat? Jakbyście mieli wybierać to który i dlaczego? A i mam jeszcze jedno małe pytanie czy Samsung S8000 Jet i SAMSUNG GT-S8000 BLACK PHOTO/BT/HSDPA to te same telefony czy dwa inne? Bo szukając cen właśnie trafiłem na ten drugi, a jak patrze na dane to wszystko wygląda tak samo, tylko że cena jest troszkę niższa i wole się upewnić.

Z góry dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Omnię (i900 nie HD) da się zainstalować praktycznie każdy program do nawigacji (najlepiej spisuje się AutoMapa i IGO8), GG przez WiFi owszem śmiga aż miło, przez pierwszy tydzień za darmo a potem trzeba płacić twórcom GG Mobile, za tydzień 1,22 zł. za miesiąc 4,88 zł. i za 3 miesiące 10,98 zł. A tak ogólnie to Omnia jest nieziemsko otwarta a ingerując w najciemniejsze zakamarki systemu i ROM'u można z nią robić cuda, są bardzo zajefajne gry (m. in. Assasin's Creed HD, Prince Of Persja HD, Puzzle Quest, HoMM, Real Football 09, NFS, Asphalt HD z wykorzystaniem akcelerometru, Spore itd.) i programy (Flip It, Paint, Omniano Band, HD Wooble, SPB Weather i Mobile Shell, Call Firewall, SMSpam, Miasto Muzyki, HTC Album i mnóstwo innych z HTC i nie tylko). Dla mnie Omnia jest aparatem na który czekałem dłuuugie lata zmieniając telefon średni co 4 miesiące, aż w końcu wyszła Omnia, wybuliłem trochę szmalcu ale nie żałuję i mam ją do dziś i mania telefonów zmieniania mi przeszła (zagrozić mógł by mojej Omni na dzień dzisiejszy tylko SE Aino gdyby miał system operacyjny, a tak może będzie jako dodatek albo fon dla żony, jeśli nie zaszaleją z ceną). Jak masz jakieś pytania to pisz co będę wstanie powiedzieć o Omnii to napiszę :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, a mówisz o Omni i900 czy o Omni HD? Bo wymieniłeś gry z dopiskiem HD więc wolę się upewnić bo jakby nie było Omnia HD jest sporo droższa. A jest ktoś kto ma Samsunga S8000? Bo bawiłem się nim w Media Markcie i wydał mi się fajny, ale nie wiem jak jest w nim z tą nawigacją i chyba nie ma w sobie systemu i to może zmniejszyć funkcjonalność telefonu, dobrze myślę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...