Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gloowa

Rozwiązany: Sins of a Solar Empire - niemozliwa aktywacja

Polecane posty

Witam, mam taki oto problem z SoaSE (z covera cd-action):

Przy próbie włączenia gry wyskakuje mi okienko w które mam wpisac swojego maila i serial. Serial dostałem na maila ze strony cd-action, wklejam w pole, wpisuje maila ale nie stety dostaję informację o nieprawidłowej rejestracji ''invalid registration''. Próbowałem tez wklepać ręcznie ale dostaję tą samą informację...

Widziałem że ludzie też mają podobne problemy ale z tego co widziałem to przy próbie rejestracji na stronie internetowej, a ja bym chciał chociarz włączyć grę...

Jezeli ktos moze mi wyjasnic co sie dzieje i dlaczego (łopatologicznie, jak dla głupka) będe bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze co za ludzie... (ci co brali seriale mimo ze nie kupili cda)

I niech mi ktos spróbuje powiedzieć że piractwo nikomu nie szkodzi... W tym wypadku zaszkodziło producentowi gry, redakcji CDA, czytelnikom, a sami piraci i tak gry nie mają bo seriale uniewaznione. bomba. jak by to powiedział mój kumpel co w Anglii siedzi: ''an perfect lose-lose situation''.

jest tylko jedna rzecz której nie kumam:

Do tej pory grać można bez przeszkód w tryb single Sins of a Solar Empire - klucz wymagany jest wyłącznie przy grze sieciowej.

Jezeli czytanie ze zrozumieniem mnie nie zawodzi to powinienem być w stanie pograć chociaż na singlu, a nie jestem w stanie nawet odpalić gierki...

cóż, nieważne, Sins of a Solar Empire nie zając nie ucieknie ;)

mam nadzieję że sytuacja szybko się wyklaruje bez żadnych reperkusji, tak dla cda jak i czytelników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...