Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajzer9393

::Reset kompa

Polecane posty

Mój problem polega na tym że odpalam kompa, 3 sekundy i się gasi :huh: , 5 sek. później odpala się i normalnie działa.

Co to ma być?? Temperaturki wszystkich części w normie itp. (Jedyne co robiłęm i może mieć wpłyt to zmiana częstotliwości z 800MHz na 1066. (później i tak zmieniłem z powrotem na te 800 ale komp nadal się resetuje) Nie wiem co robić więc help. (odpowiedzi typu zień zasilacz bo słaba firma mnie nie ruszają bo skoro wytrzymał mi już 1,5 roku to trudno żeby teraz coś było nie tak)

THX i Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Ech... jakby ci to powiedzieć, zasilacz to nie wino, jak sobie po leżakuje parę miesięcy w piwnicy na półeczce wcale nie będzie lepszy. Tym bardziej, że zasilacze "słabych firm" (np. Mustang [sam mam taki zasilacz od roku, za 3 miesiące go zmieniam]) wariują właśnie po 1,5 roku. Lepiej podaj zasilacz, może niekoniecznie jest "ze słabej firmy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląd po prostu an podwójny start biosu. Wszystkie mobo na p35 tak miały. Mój abit tez tak miał do puki nie zaktualizowałem biosu( a nawet teraz mu sie czasami zdarzy taki podwójny start, szczególnie jak w koma na dłużej z prądu wyłączę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...