Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arthanis

Rozwiązany: Sins of the Solar Empire: Problem z rejestracją

Polecane posty

Zainstalowałem grę, pobrałem ze strony CD-Action kod rejestracyjny, przeprowadziłem rejestrację na stronie gry... i nie otrzymałem maila aktywacyjnego. Próba ponownego wysłania maila (resend) nic nie dała. Próba ponownej rejestracji okazała się niemożliwa z przyczyny już raz wpisanego maila/loginu/seriala. Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę, pobrałem ze strony CD-Action kod rejestracyjny, przeprowadziłem rejestrację na stronie gry... i nie otrzymałem maila aktywacyjnego. Próba ponownego wysłania maila (resend) nic nie dała. Próba ponownej rejestracji okazała się niemożliwa z przyczyny już raz wpisanego maila/loginu/seriala. Z góry dzięki za pomoc.

mam to samo. Na niektore skrzynki nie przychodza maile od impulse. Wyslalem im maila z prosba o aktywacje reczna, zobaczymy czy odpisza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem. Otrzymałem klucz. Przeprowadziłem rejestracje na stronie gry. Dostałem potwierdzenie, że wszystko zostało wykonane poprawnie i mam swoje konto, ale e-mail aktywujący nie dotarł na moją skrzynkę (już sprawdzałem opcje resend, ale nie działa) :sad: . Wyeliminowałem wszystkie inne opcje tak więc problem jest z domeną tlen.pl. Mam pytanie czy jedyną opcją teraz jest pisanie do Stardocka o możliwość zmiany adresu skrzynki? Czy jest jeszcze jakieś inne wyjście? :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre skrzynki tak mają.. z tego co wiem gmail robi najmniej problemów (ale mogę się mylić).. mi wysyłali na wp.pl i maila dostałem po 15 minutach. Także jeśli w ciągu kilku godzin nie dostaniesz maila to wtedy dopiero proponuję interweniować =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem dodać że czekam już ponad 24h... Więc jest problem.

Problem rozwiązany. Sprawa nieaktualna.

Może byś tak z łaski swojej opowiedział wszystkim jak rozwiązałeś ów trapiący także moją osobę problem. Dostałeś w końcu tego maila czy musiałeś interweniować za pomocą tematy na forum ?

Z wypiekami oczekuję na twoją odpowiedź !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem dodać że czekam już ponad 24h... Więc jest problem.

Problem rozwiązany. Sprawa nieaktualna.

Może byś tak z łaski swojej opowiedział wszystkim jak rozwiązałeś ów trapiący także moją osobę problem. Dostałeś w końcu tego maila czy musiałeś interweniować za pomocą tematy na forum ?

Z wypiekami oczekuję na twoją odpowiedź !

On się nagle w cudowny sposób zmaterializował, po prawie 2 dniach czekania, w spamie. Możesz ewentualnie skorzystać i spróbować użyć opcji ponownego wysłania linka aktywującego, ale jak dla mnie to i tak z tym jest totalny chaos. Tak więc proponuje uzbroić się w cierpliwość i ciężkie boltery (wsparcie artylerii też się przyda). Powodzenia!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...