Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kedzior687

Gigabyte GA-UM900M - bzyczenie z głośników

Polecane posty

Od dość długiego czasu zdarza się, że moje głośniki brzęczą. Pomyślałem, że 15-letnie graty mają do tego prawo, ale po podłączeniu słuchawek (duuużo młodszych :)) dzieje się to samo, czyli głośniki niewinne. Kartę mam wbudowaną w płytę Gigabyte GA-VM900M (nie mam kasy na zmiane!!! :)) jeżeli się nie mylę, to VIA VT1708A. System Win XP sp3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, że opisałeś sprzęt ale gdzie pytanie ? co do tego to jakie głośniki? a może kabel (głośniki>komputer) masz nie do końca wciśnięty, może w porcie jedna z blaszek się nie łączy z końcówką kabla i robi zakłócenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się bał. Podobno wśród procesorów i grafik zwykło się mówić na nie 'Take Me to hell'. Pożycz od kogoś markowy zasilacz i sprawdź, czy będzie poprawa. W sumie nawet jeżeli to nie pomnoże, to warto tą przeciwczołgową minę wymienić. Nie wiadomo, kiedy zabierze Twój komputer na Hel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Take Me 400W

No tak ....

Kiedyś, dawno temu, na innym forum, "popełniłem" długi referat pt. "Dlaczego tanie zasilacze są tanie i co z tego wynika".(*)

Nie twierdzę że w tym przypadku zasilacz jest jedynym sprawcą, ale mam powody przypuszczać że bierze udział w aferze.

Jak radzi Gofer - podłączyć inny (sprawny, wyższej klasy) zasilacz i sprawdzić efekt.

(*) - niestety, przepadł razem z bazą tamtego forum. A teraz już mi się nie chce pisac w kółko o tym samym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...