Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lordpieczarka

Uratowałem Xboxa przed spiraceniem ale jest problem

Polecane posty

Witam mam problem ponieważ przez wakacje pożyczyłem mojemu przyszłemu "szwagrowi" xboxa 360 ale ten gamoń cep i idiota do kwadratu wymyślił genialny plan wymyślił że przerobi go na pirata ponieważ gdzieś jego kumpel ma znajomego który to robi i nagadali mu że można to cofnąć .

Sedno jest takie że zmieniali napędy coś kombinowali i teraz konsola ani się nie odpali . Pojechałem nawet na giełdę do tych buraków co przerabiają i powiedzieli mi że jakieś sterowniki czy coś zostały usunięte.

Co zrobić gwarancji nie ma już.

Nie znam sie na tym .

Można coś zapłacić lub gdzieś się zwrócić od razu mówię że kolesie zostali ukarani na mój sposób:)

:ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedź do jakiegoś serwisu zajmującego się przeróbką/naprawą i niech Ci powiedzą jaka jest przyczyna nie odpalenie konsoli i wtedy będziesz dokładnie wiedział. Sterowników nie ma, jest tylko oryginalny firmware, którego może nie być w całości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu stanowczo żądał kasy za konsolę, jeśli okaże się, że jest zepsuta. W końcu przeróbka została dokonana bez twojej zgody! Bo to, że coś mogli spaprać przy przeróbce jest bardzo prawdopodobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem firmę na allegro która zajmuje się przeróbkami jak zwykle w komentarzach " wszystko ok" ( nie wiem czy można to nazwać ok skoro oficjalnie okradają innych ale cóż) i kolo przez telefon powiedział że jasne mogą to zrobić i mieli do czynienia z czymś takim kwota to prawdopodobnie 450 zł dodaje 300 zł i mam nową .

Ale jestem zły i nic innego mi nie zostaje jak zabrać kasę.

Dzięki wszystkim za pomoc i jak będzie trzeba złożyć ekipę indykacyjną to na pewno do was napiszę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erm przeróbka to nie kradzież(tak samo jak wymiana silnika to nie kradzież) ale to nie ten temat

Myśle że jeśli ejst możlkiwość zczytania klucza, to wymiana anpędu podziała.

Ale zawsze mogli zwalić coś w konosli, zupełnie nie związanego z napędem.

Daj to jakiemuś specjalistowi do zbadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisze, chociaz niepowinienem.

W polskim prawie dopuszczalne jest robienie kopi zapasowych zakupionych gier/programów.

Załóżmy że pies mi pogryzł oryg. i mam tylko kopie.

zeby zagrać muszę przerobić konosle.

I analogicznie.

Kupuje broń która może zabić

Muszę nią zabijać???

Czy moge poprostu strzelać do tarczy???.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na urlopie, ale temat mi podnosi ciśnienie... Jedna rzecz. Jeżeli robicie kopie zapasową gry, to musi być ona IDENTYCZNA z oryginalną, jednakże, żeby na nich grać należy kopie ZMODYFIKOWAĆ (na x0), a to jest już nielegalne. Is that clear? =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w taki sposób piractwo się rozprzestrzenia na konsole ...pięknie kur.. pięknie .Ja przyznam się że mojego ps 2 przerobiłem dawni temu ale nie wiem po co nic mi to nie dało bo nie kupiłem żadnego pirata ŻADNEGO a tylko sobie trochę laser spsulem .

problem nr. 2 : po co piracić jak na konsole istnieje rynek wymiany gier ..... to się nie klei

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja przeróbka najczęściej jest po to żeby iść na giełde i kupić pirata wiem że kopie zapasowe są legalne ale przyznajcie ile osób mając pirata ma też orginał ? jest to podobne do rynku PC jeśli będziemy myśleć w takich kategoriach niedługo będzie to samo co na pc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...