Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurczok

Rozwiązany: Restartowanie się komputera:/

Polecane posty

Cześć. Gdy gram w gry komputer resetuje mi się, niezależnie od miejsca i czasu spędzonego w grze. Dzieje się tak w większości gier, oprócz np.: Crisis'a, Grid'a, Call of Duty: Modern Warfare (ale tylko w singlu) i Cod World at Wor.

Moja komputer

Core 2 Quad Q8200

Asus P5QL PRO

4.00 GB RAM w 2 kościach

Geforce GTX 260

CHIEFTEC 560

Jeżeli o czymś zapomniałem prosze napisać. A i ostatnio przeinstalowałem XP na 7 ale to też nie pomogło:/ Z góry dziękuje za pomoc. biggrin.gif I jeszcze raz przepraszam za tamten post:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Gdy gram w gry komputer resetuje mi się, niezależnie od miejsca i czasu spędzonego w grze. Dzieje się tak w większości gier, oprócz np.: Crisis'a, Grid'a, Call of Duty: Modern Warfare (ale tylko w singlu) i Cod World at Wor.

Moja komputer

Core 2 Quad Q8200

Asus P5QL PRO

Podaj jaki masz zasilacz a szczególnie kartę graficzną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz komputer jest na gwarancji, więc jak by się okazało że to zasilacz, to po prostu poszedłbym go reklamować. Zwlekam tylko dla tego, że nie uśmiecha mi się odcięcie na jakiś tydzień- dwa od kompa:/

Jak się coś "sfajczy" to możesz potem sporo dłużej poczekać :teehee:

Tak jak mówili przedmówcy to sprawdź kompa na nowej zasiłce, sprawdź temperatury w czasie obciążenia komputera( ewentualnie jak masz miernik w domu to zasilacz tez możesz sprawdzić)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...