Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roki787

Street Fighter IV na viście

Polecane posty

Mianowicie mój problem polega na tym, że od razu(dosłownie) po uruchomieniu gry, wyskakuje mi błąd aplikacji"Program SF4 przestał działać". Moja konfiguracja:

Windows Vista? Home Premium (6.0, Build 6002) Service Pack 2 (6002.lh_sp2rtm.090410-1830)

BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG

Processor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ (2 CPUs), ~2.7GHz

Memory: 2046MB RAM

NVIDIA GeForce 8600 GT 256 RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam viste od jakiegoś czasu problemy z różnymi grami miałem często i 2 znane mi metody sprawdziłem, czyli: uruchomienie jako administrator oraz uruchomienie gry w trybie zgodności z Win XP. A sterowniki mam z zeszłego miesiąca wiec chyba nie takie stare.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to skandal że człowiek który #@$#% wydaję na $#^%^ grę 100 zł nie może #@%$^ w nią %$^%&^ NAWET ZAGRAĆ! A WSZYSTKO PRZEZ $#^^%& GAMES FOR WINDOWS LIVE!

Zawsze możesz sprzedać grę jako nieużywaną z powodów technicznych ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Viste i jak narazie każda gra, którą zainstalowałem działa poprawnie. Jedyny problem miałem z GTA4 ale to przez błąd w instalacji. Jednak wydaje mi się, że na XP powinno lepiej działać, jednak nie polecam tego rozwiązania. Patrząc na rozwój techniki pod względem czasu wszystko idzie do przodu i za jakiś czas wszystko będzie robione typowo pod Viste. XP może pójść w odstawke tak samo jak 98 ( choć nie ma co ich porównywać). Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Viste i jak narazie każda gra, którą zainstalowałem działa poprawnie. Jedyny problem miałem z GTA4 ale to przez błąd w instalacji. Jednak wydaje mi się, że na XP powinno lepiej działać, jednak nie polecam tego rozwiązania. Patrząc na rozwój techniki pod względem czasu wszystko idzie do przodu i za jakiś czas wszystko będzie robione typowo pod Viste. XP może pójść w odstawke tak samo jak 98 ( choć nie ma co ich porównywać). Pozdrawiam

Jedyny problem jest taki, że Street Fighter teoretycznie działa na viście. Patrząc na coraz większą liczbę osób z problemem gry na owym systemie jest to jednak raczej nie możliwe ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...