Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skisek

Rozwiązany: Jade Empire, błąd

Polecane posty

Znalazłem odpowiedź. Domyślam się, że problem z bramą dotyczy użytkowników Visty. Miałem ten sam problem. Rozwiązanie jest banalnie proste. Plik. który jest w głównym folderze z grą musimy odpalić jako administrator (PPM -> "Uruchom jako administrator") teraz możecie się cieszyć grą. Życzę miłej zabawy. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skisek - a ja się zastanawiam co w lewym dolnym rogu twojego pulpitu robi BitComet? Czy to nie jest jeden z programów pobierających torrenty?

korzystam z programów do torrentów w sytuacjach KRYZYSOWYCH np. tydzień temu wrzuciłem na jeden z publicznych trackerów savy z paru gier

bo musiałem zrobić format dysku C:\. Savy ściągnołem, torrent usunołem ! Nie wiń mnie za to że musiałem to zrobić !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BitComet to przecież jest bardzo dobry menadżer plików. Jak normalnie ściągam np. 3dmarka z oficjalnej strony to transfer mi skacze w mozilli. A jak ściągam przez BitCometa to plik się ściąga pełną prędkością łącza. I ten program u mnie tylko do tego służy :)

nie wiem jak tam u innych ^^

Jak chce się mieć grę za darmo to zawsze można iść do kumpla, który tą grę ma i na pewno chętnie pożyczy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program bitcomet sam w sobie jest legalny. Jedynie to co pobierasz może być "be". Freeware, save, i wszystkie pozostałe pliki które autor udostępnił publicznie, są legalne. A te nie legalne to najczęściej gry i muzyka. Więc nie wiem po co ta zbędna dyskusja ;P.

Google

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

:ohmy: Nie wiedziałem, że torrenty mogą być legalne. Sorry za oskarżenie. :)

PS. ARGGHHHHH!!! "Ściągnołem"?! "Usunołem"?! Szlag mnie trafia jak widzę taką ortografię!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Jade Empire: Edycja specjalna. Edycja nie z CDA tylko kupiona rok temu ze kolekcji CDP.

Problem polega na tym, że gra jest praktycznie niegrywalna na Radeonie z serii 4800 (wstyd się przyznać, że nie pamiętam czy to 4850 czy 70 xD) Wcześniej na radeonie z serii 3850 działała na pełnych detalach w wysokiej rozdzielczości a teraz przy minimalnych ustawieniach pozostaje mi jedynie pokaz slajdów...

Próbowałem sterowniki zarówno postarzyć jak i odnowić ale nic nie daje efektów. Czy ktokolwiek może poradzić jakąś metodę która nie uwzględnia włożenia do PC starej karty? :P

EDIT: Właśnie rozwiązałem problem. Zauważyłem, że gra nie używa obydwu rdzeni procesora i wymusiłem by używała obu. Teraz wszystko działa sprawnie chociaż w dalszym ciągu zdarzają się "przycięcia" raz na jakiś czas.

Jeśli ktoś nie wie jak to zrobić:

- Ctrl + Alt + Del

- Zakładka "Procesy"

- Znajdujecie JadeEmpire.exe

- klikamy ppm i wybieramy ostatnią opcję

- Odhaczamy oba CPU (0 i 1)

- Voila!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...