Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BanQ

Rozwiązany: Grand Theft Auto IV, mody

Polecane posty

Proszę o podanie linków do ciekawych modyfikacji do GTA IV i instrukcje dotyczące ich instalowania. Podawajcie ciekawe mody a nie typu realne listy samochodów itp. Najbardziej interesuje mnie spiderman mod. Dzięki za propozycje=]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale mi chodzi o takie rzeczy jak: super siłą, wysokie skoki, fajne markowe ubranie, albo ewentualnie coś zwariowanego :blink: , totalnie odjechanego, wy**banego w kosmos :ohmy: itp. :D

edit

A i zapomniałem dodać, że najlepiej by było żeby mody były pod patch 1.0.2.0 bo na takim gram, ponieważ na dalszych jest coś nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robić offtopu. A jeśli chodzi o super siłe i te sprawy to napewno jest bo widziłem spiderman mod tylko adresu strony zpomniałem(wpiszcie w google wideo 'spiderman mod gta IV'). A i interesuje mnie też polska policj w gta. Tak więc proszę o propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dałem już link to pomogę i z tym . Najpierw pobierasz program Spark IV , i nie będę się więcej rozpisywał TU masz "mini instrukcję" ( nie jest ona mojego autorstwa ) . Mogę jedynie dodać , że jeśli bawiłeś się w modowanie poprzednich części nie będziesz miał problemów z obsługą programu . Uzupełnieniem instrukcji może być to że np. jeśli chcemy podmienić broń wybieramy w odpowiednim miejscu (w podglądzie po lewo [chyba] ) weapons , jeśli auto - vehicles itp ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...