Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasbig08

Fable zapomniana opowieść, błąd

Polecane posty

Grałem w fable z CD-Action i ... po ucieczce z miasta (mag mi pomógł, jest filmik że dziewczyna mnie budzi i mówi że mam za nią iść ...

Wtedy gra się ścieła i wyłącza a na ekranie miałem :

nowyobrazmapabitowau.jpg

Teraz jak próbuje ją uruchomić to od razu wyskakuje ten błąd

Proszę o pomoc

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parametry mojego kompa to :

procesor; Intel Celeron [2,53 GHz]

karta graficzna; Gigabyte Radeon 9200SE SERIES [128mb]

RAM; 896 MB (512+256+128)

HDD; 40 GB

WIN XP Home Edition

a już pisałem na początku że przeinstalowałem ; po co parametry skoro pisałem że chwilę grałem

gdzie mogę jeszcze znaleźć te kodeki bo nie mam w dodaj/usuń programy

mam natomiast ACE Mega CoDecS Pack

EDIT:

a już pisałem na początku że przeinstalowałem ; po co parametry skoro pisałem że chwilę grałem

Jednak nie pisałem <gafa>

Mój błąd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w fable z CD-Action i ... po ucieczce z miasta (mag mi pomógł, jest filmik że dziewczyna mnie budzi i mówi że mam za nią iść ...

Wtedy gra się ścieła i wyłącza a na ekranie miałem :

nowyobrazmapabitowau.jpg

Teraz jak próbuje ją uruchomić to od razu wyskakuje ten błąd

Proszę o pomoc

Kłamczuszek albo amnestyk :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj nowe(jeśli masz nowe to starsze) sterowniki do karty graficznej, wgraj najnowszy patch, reinstaluj, wyłącz programy działające w tle GG, antywirus. Grałem w Fable na GeForce 4 MX oraz Radeon 9600Pro, 768MB RAM i Pentium 4 1.8@2.4. I nie było problemów. 9600Pro to ta sama seria więc problem raczej nie w karcie a w sterownikach. GeForce 4 MX jest kartą słabszą od twojej więc komp za słaby chyba nie jest.

Wklej obrazek z informacjami o błędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wywalić te codeki może to coś da.

usunięcie codeków nic nie dało

inne propozycje?

po restarcie kompa gra chodziła ponownie przez 30 minut potem zaczęło się wszystko od początku - Error

Zdarza mi się że gra wyłącza się bez żadnych ostrzeżeń czy błędów - zmiana ,, , ' na ,, . " w opcjach regionalnych nie pomogła

wgraj najnowszy patch, reinstaluj, wyłącz programy działające w tle GG, antywirus

czy jest nowsza wersja od tej z CD-Action - nie umiem znaleźć takiej - możesz podać link ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na XFire nie ma pathów do spolonizowanych gier sprawdź jaką masz wersję gry i w tedy poszukaj czy nie ma patha z większym numerem.

Jak sprawdzić jaką mam wersje gry

Zauważyłem że gra wiesza się zawsze jak:

wychodzę z zamku z gildii do punktu obserwacyjnego , podczas wczytywania mapy za trollem (misja z odeskortowaniem handlarzy)

poproszę sava w który mam wykonaną misję z eskortą kópców ale nie mam wykonanego pojedynku na zabijanie Hobbesów i żeby na pomoście tak gdzie jest składowany bimber (w sadach) nie był wyłowiony srebny klucz

z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...