Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zdzieszek13

Vista x64, a moj sprzet...

Polecane posty

A skad masz taki wybor?

Na zdrowy rozum, to ani to, ani tamto.

Najlepiej stary, dobry, sprawdzony XP.

Na 64b, nie ma programów (wykorzystujaych potencjalne możliwości OSa)

32b -to tylko moja opinia i wcale sie nie upieram, ale ...to po prostu nieporozumienie.

Tym bardziej, ze na horyzoncie widac W7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jw. z jednym wyjątkiem, Vista x64 nie jest aż taką beznadzieją jak uważają niektórzy (sporo programów, które działają na wersji 32-bitowej działa również na 64-bitowej, ze sterownikami również nie ma już takiej tragedii jak np. z 64-bitowym XP-kiem), choć nie jest również tak dobra jak uważają inni (problemy ze sterownikami jednak się zdarzały (jak jest teraz nie wiem dokładnie) i część, zwłaszcza starszych programów nie działa na 64-bitowej Viście, a działa na 32-bitowej).

Tak czy owak najrozsądniejszym wg mnie rozwiązaniem na dziś jest zainstalowania RC Windowsa Seven (niestety nie można już ściągnąć ze strony MS i trzeba szukać po znajomych, stanowczo odradzam różne torrenty, osiołki itp.), ewentualnie XP-ka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak nie napisałem dokładnie. Najlepiej załatwić RC Windowsa Seven w wersji x64, następny w kolejności jest XP 32-bit. Potem Vista 32-bitowa (obsłuży nieco ponad 3GB, co jeszcze przez jakiś czas wystarczy do wszystkiego). Ewentualnie jeśli chcesz Vistę, to możesz zaszaleć i mieć dwie wersje (w przypadku wersji Ultimate masz od razu obydwie, w przypadku Business oraz Home Premium możesz zamówić drugą w M$ płacąc tylko za przesyłkę i nośnik, z tym, że nie jestem pewien, czy dotyczy to również wersji OEM).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...