Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Manfred004

Street Fighter 4, po instalacji drugiego kontrolera gra zwalnia

Polecane posty

"Street Fighter 4" - świetna gra pc(i nie tylko). Lecz na wielu forach pisze, że by gra rozwinęła skrzydła potrzeba pada... ok. Kupiłem od razu dwa(bym mógł zmierzyć się z bratem). Zainstalowałem jednego i... wspaniale gra się na dwóch klawiaura vs. pad. Zainstalowałem drugi kontroler i pojawił się problem. Gra strasznie zwalnia. Norma na moim komputerze to 60 fps. która spada do 40. słyszałem że i przy takich prędkościach da się grać, ale u mnie gra się strasznie ścina!:/ Pady do najwyższej półki nie należą (fox gamepad... z nalepką natec?) ale swoje 50zł za sztukę kosztują.

Mój komputer:

system: Windows xp sp2

karta graficzna: Ati Radeon 4850 toxic(512RAM)

directx 9.0c

procesor: intel core duo 2 e7200 2.53

4Gb Ram DDR 2 (wiem że ne wykorzystuje całego:P)

płytka gł. Gigabyte GA-P35-DS3L

"Spowalnia się" także dźwięk więc dodam- karta dźwiękowa: Creative Sound Blaster X-fi xtremeGamer

Bardzo proszę o pomoc w mojej sprawie

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do problemu.Mam to samo tylko że ja mam 30 FPS i jest spowolnione tempo,żeby mieć 60 FPS (wtedy gra działa znakomicie) muszę ustawić wszystko w opcjach grafiki na Low,a plansz nie widać.Dodam że gram na padzie i klawie,a nie na dwóch padach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...