Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PiEcIA_17

Skarb narodów: Księga Tajemnic (2007), John Turteltaub

Polecane posty

7ddc627735e97537.jpg


Skarb Narodów powraca. Tym razem producent Jerry Bruckheimer zaprasza na niezwykłe przygody niestrudzonego tropiciela zagadek - Beniamina Gates'a. Wraz ze swoją ekipą ma rozwikłać zagadkę osiemnastu stron pamiętnika zabójcy Abrahama Lincolna. Strony te skrywają tajemnicę, której odkrycie oraz ujawnienie mogą doprowadzić do obalenia największego na świecie spisku. Fascynujące i pełne akcji śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów m.in na tereny współczesnej Europy.

Według mnie Skarb Narodów: Księga Tajemnic to bardzo dobry film przygodowy. Bardzo mile zaskoczony jestem kontynuacją. Księga Tajemnic ma to co powinien posiadać każdy film przygodowy: wciągającą na maksa fabułę i dobry klimat. Polecam gorąco.

Reżyseria: John Turteltaub
Scenariusz: Cormac Wibberley, Marianne Wibberley
Zdjęcia: John Schwartzman
Muzyka: Trevor Rabin
W rolach głównych: Nicolas Cage, Diane Kruger, Jon Voight, Harvey Keitel, Ed Harris, Justin Bartha, Bruce Greenwood
Produkcja: USA
Gatunek: Przygodowy
Czas trwania: 124 min.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu mało tych postów, więc ja swojego dorzucę :wink: .Film nie jest słaby, ale nie jest też filmem o którym by się ciągle mówiło.I tak jedynka była lepsza, jak to zwykle bywa.Chodź rozmach i zwroty akcji były lepsze w tej części(chyba,że pomyliłem zjedynką;D).

Podsumowując wystawię sobie ocenkę 7/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...