Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PiEcIA_17

Bad Boys II (2003), Michael Bay

Polecane posty

62d8ec894772393d.jpg


Niegrzeczni Chłopcy znów w akcji. Tym razem Marcus i Martin mają za zadanie uniemożliwienia wpływu na ich teren działania tabletek ecstasy. Przez przypadek odkrywają siatkę zaangażowanych w narkobiznes osób której głównym szefem jest bezwzględny boss narkotykowy Tapia, który jest gotów uczynić wszystko żeby powiększyć wpływy i przejąć kontrolę nad nielegalnym rynkiem. Bezwzględny boss jest gotów zlikwidować każdego kto stanie mu na drodze. Sprawa jednak nabiera złych obrotów gdy okazuje się że w śledztwo zamieszana jest siostra Marcusa.

Film ogląda się fajnie z takim małym przymrużeniem oka. Gra aktorów stoi na bardzo wysokim poziomie. Muzyka genialnie współgra z tym co dzieje się na ekranie. Efekty specjalne również są niczego sobie. Ogólnie to cały film trzyma przyzwoity poziom :thumbsup:

Reżyseria: Michael Bay
Scenariusz: John Lee Hancock, Cormac Wibberley
Muzyka: Dr. Dre, Fat Joe, Beyoncé
Wystąpili: Will Smith, Martin Lawrence, Peter Stormare, Gabrielle Union, Joe Pantoliano
Gatunek: Komedia, Sensacyjny
Produkcja: USA
Czas trwania: 147 min.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Genialna kontynuacja "jedynki". Dokładnie taka jakiej się spodziewałem. Jest humor i dwaj głowni bohaterowie i te ich kłótnie, gdy nad głowami świszczą kule. :D

Ten przejazd Hummerem przez wioskę też robi niemałe wrażenie.

Film warty obejrzenia. Nawet bardziej. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nielicznych w historii kina kontynuacja lepsza od oryginału. Pod każdym względem. Efektowna aż do przesady, śmieszniejsza, lepiej zagrana. Non stop akcja, strzelaniny, pościgi, dialogi tylko wtedy, gdy trzeba zmienić magazynek :laugh: Włączcie sobie ten film, gdy jesteście totalnie zmęczeni, jego ocena wtedy rosnie. 8 lub nawet 9 na 10. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była spoko, ale druga to jak dla mnie jeden z gorszych filmów, jakie widziałem. Humor niesamowicie niskich lotów typu znienacka kopulujące myszki w pozycji misjonarskiej. Niektóre sceny kompletnie nie pasują do luźno-sensacyjnego klimatu filmu, typu rzucanie trupami pod koła samochodów. Zdecydowanie odradzam, lepiej obejrzeć sobie po raz kolejny bardziej udaną część pierwszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie filmy :happy: Szczególnie ten :happy: Nie za akcję czy też ładne aktorki czy coś tego typu, tylko za dialogi tych dwóch gości :happy: Mógłbym je słuchać godzinami. Ten film przeważnie oglądam gdy Polsat daje co jakiś czas powtórki. Ogólnie za film daję 7+/10 a za dialogi 9/10 :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem swego czasu na Polsacie i najbardziej co utkwiło mi w pamięci to gadki dwóch bohaterów :tongue: Smith & Lawrance naprawdę dali popis i ostro się śmiałem z ich tekstów - chyba najbardziej mocarna była pogawędka z Reggiem ;P Btw. nie wiem czy wiecie, ale trójka może nadejść :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie film, przy którym można się znośnie bawić, ale pod warunkiem uprzedniego wyłączenia mózgu. Byłem nawet na tym w kinie, ale jakoś drugi raz nie chce mi się oglądać. W przypływie braku innych filmów czy też sporej sympatii do tego typu filmów może się sprawdzać całkiem znośnie, ale poza tym to leży i kwiczy.

Na plus niezłe samochody należy zaliczyć :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzięki Martinowi Lawrence pokochałem ten rodzaj kina. Komedie akcji są chyba najlepszym rodzajem kina do rozerwania się a obie części Bad Boys stanowią esencję tego gatunku. Humor sytuacyjny, dialogi i główni bohaterowie r o z b r a j a j ą. Dwójka jak dla mnie troszeczkę lepsza; więcej akcji i dość ciekawa postać Johnego Tapii.

"Szczury zżerają mi kasę! Jest to cholernie głupi problem, ALE jest to problem!"

I oczywiście świetny komendant: "I jak do cholery zatopiliście łódź?" =).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film może się podobać, ale tylko wtedy, gdy oczekujecie takiego luźnego, dość niepoważnego dzieła. Świetne są teksty duetu Lawrence&Smith, akcja jest wartka, muzyka no i postać Joha Tapii... Dla mnie takie 7+ na 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie części Bad Boys to świetny kawał kina sensacyjnego z nutką komedii, filmy te są widowiskowe, śmieszne i świetne dla relaksu, a duet Smith & Lawrence świetnie tu pasuje. Polecam :)

Jako ciekawostkę pragnę podać iż została zapowiedziana trzecia część BB na rok 2015 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

została zapowiedziana trzecia część BB na rok 2015
czekam z zniecierpliwieniem :P

poza tym 1 i 2 oglądałem już spokojnie ponad 20 razy :P ciągle coś w tym jest ...

blue Power Mother****s LAPD!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...