Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krych777

Call of Duty 4,5 - tnie sie

Polecane posty

Otoz mam taki problem ze 4 i 5 czesc call of duty tnie sie minimalnie 0,5 sekundy prawie nie widzac ale wkurza.Mam nowy komp dawniej nie bylo takiego problemu.Nie wiem czy to wina miejsca na C: mam łącznie tam 19 GB:windows zajmuje 5, moje dokumenty 5(duzo gier duzo savow), Programy wgrane 2 a 4 giga gdzies wcielo i mam 4,5 wolnego a na D: Z 166 GB mam 29gb wolnego. Myśle jeszcze czy to nie wina cracka (gre mam oryginalna ale plyty mi sie nie chce wsadzac).Naprawdę to czasem wkurza szczegolnie w MULTI,

Prosze o pomoc!!!

Moj komp:

Intel pentium dual core E2220 2,4ghz

Windows XP Home Edition SP3

Nvidia GForce 9500GT

Direct 9

Gdybyś miał grę oryginalną, to wiedziałbyś, że multi nie wymaga płyty i crack jest zbędny. Nie mniej jednak dostajesz ostrzeżenie za piractwo.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Wybacz ale to nie piratka single przechodzilem 3 razy a balem sie o plyte(jedna tak zepsułem)no i nie chce mi sie plyty wkladac za kazdym razem.I jeszcze ikona od multi mi sie usuneła i najpierw wchodze w singla i tam daje na multi, wiec ostrzezenie jest najbardziej niepotrzebnie,Cod4 kupiona w Empiku za 80zł jak chcesz to dam fotke.Cod 5 z allegro za 120zł.Gdyby to byla piratka to chyba nie grał bym w multi co?

A teraz czy ktoś pomoże z tym problemem u góry?

1. Pisałem Ci już na PW: w takim razie ostrzeżenie za użycie cracka. Znam osoby, które grają w multi na piracie i to jak widać przeszkodą nie jest.

2. Zapoznaj się zasadami pisania postów->cytowanie. Nie cytujemy poprzedniego posta.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej zrobić skrót z Folderu i zmienić mu nazwę skrót do multi to w CoD4 iw3mp.exe i już nie musisz wkładać płyty aby grać w multi a jeżeli tak bardzo się upierasz to zapewne wina Craca że ci ścina grę lub jakiegoś zewnętrznego programu

fotka pudełka ? z allgro ? tam fotek są tysiące ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...