Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tarzan1009

"Twój obecny komputer - Konfigurator a la CDA :D" dla starszych kompów - Ankieta

Polecane posty

Jestem za, w tamtym temacie napisałem swoją prośbę/propozycję dla forumowiczów:

Jeśli mielibyście czas, to ściągnijcie 3DMarka 03 i zróbcie test na swoich pierwszych (albo innych starych) i nowych, wspaniałych, megawydajnych i prądożernych komputerach. Ja postaram się policzyć ile % mocy Wam przybyło podczas tych paru lat przygody z PCtami (oczywiście to tak umownie ;]). I zrobimy ranking komu przybyło MOCY :).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za :happy: Mam jeszcze 7- letniego blaszaka i chętnie nawet z ciekawości bym się dowiedział ile punktów wykręci :laugh: Myślę, że to dobry pomysł zrobić odrębny temat dla starych rupieci bo nie ma sensu porównywać ich z nowym sprzętem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luq92

E tam nie ma sensu. Będzie śmiesznie-na starym kompie wynik do 10^4, na nowym większy niż 10^5 :). Zobaczysz ile przez te lata się zmieniło :). Jak wypowie się więcej osób, to przy ich zgodzie zakładam nowy temat :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ZA ;]

Właśnie zrobiłem test na moim paroletnim lapku:

3dmarku.jpg

Jego config:

Procesor: Intel Celeron M 420 1.6GHz

Pamięć: 512MB 533MHz DDR II

Karta graficzna: Intel GMA 950

Dysk twardy: 120GB ATA

Napęd optyczny: Liteon DVD-RW 16x

System: Windows XP SP3

Matryca: 15,4 cala

Jeszcze rano ustawię w BIOSie 128MB ram dla zintegrowanej grafy zamiast 64MB bo dziś już mi się nie chce ;p

Za bardzo nie liczę na poprawę wyniku :laugh: :laugh:

A na moim piecu jak robiłem test 3dmarkiem03 to wynik był jakoś powyżej 40k ale dokładnie nie pamiętam. Rano się jeszcze raz zrobi ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja może zaczne podam konfig pc mojego taty .

Procesor: AMD Duron 1600 mhz

płyta główna: Epox na Via 400 mhz

pamięć: 256 mb ddr 333 mhz

Grafika: Geforce 2 Mx 400 64 mb

Dysk : Maxtor 30 gb

Zasilacz: Procomp 400 W

Obudowa: Midi tower

Dodatkowe .................

O co chodzi:

Dysk twardy , grafika , pamięci i płyta główna zostały mi ze starego kompa a że tatko chciał mieć własnego PC to dokupiłem procka i obudowe. komp złożony z 4 lata temu.

Jak się sprawuję:

Do prac biurowych , internetu , i pragramów edukacyjnych super. Do nowych gier się nie nadaje ale stare gry z 2002 r i wcześniejsze można prograć bez najmniejszych problemów.

Najbliższe zmiany:

W sumie jakby się zastanowić to z 1bg pamięci by się przydał bo system troszke muli no i jakby zmienić grafikę na coś pokroju radeona 9800 pro lub GF 6800 XT i ma się kompa gdzie poradzi sobie z grami które zostały wydane do 2006 r. Ale to za duży wydatek który jest nieopłacalny więc nic nie będzie już zmieniane.

Wynik 3D mark 2001

2385 pkt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...