Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osioł

Quake 2

Polecane posty

Gość Tropenhauzer

Chętnie się przyłączę. Przy okazji zrobię porządki z płytkami (ten Quake 2 gdzieś tu był...) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shinobi

Ja też kcem! Ja też :wink: Niedawno wykopałem Q2 i grałem z kumplem, a więc czekam na terminy, serwer itp. :)

PS. Ja też jestem cienki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Oczywiście że lepiej, droga pani, ale co jeśli ktoś nie ma Kłeja 3? :P A dwójeczkę mamy od kochanego CDA. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie!!! Gram już od ok. 4 lat praktycznie codziennie i nie stworzono jeszcze lepszego FPP (Doom3, czy Far Cry jest mały :twisted: ) to dla mnie gra wszechczasów. Napiszcie kiedy i na jakim serwerze. Tylko nie środa i czwartek bo mam te #%$%& egazminy :x .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOSKONALE!! Tylko jakoś trzeba wszystko ustalić. Ja bym stworzył gre ale hmm.....może też przez GG się ze mną skontaktujecie bo moje IP jest zmienne (nie wiem czemu zawsze jak kompa uruchomie ponownie to się zmienia), ale umawiam spotkanie w Q2 na czwartek (czyli jutro :) ) o godzinie 12.00. Jak ktos nie może to niech napisze na forum. Ale na pewno będzie mógł. Aha jeśli by ktoś spytał czemu ja mam stworzyc grę to niestety ja mam mały problemik z połączeniem się. Otoż mam IP i nie może znaleśc i tak serva :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Z tego co wiem to jutro będzie raczej środa. :lol: Niestety w czwartek o 12.00 nie będę mógł zagrać. :( Ogólnie od poniedziałku do piątku granie w południe jest dla mnie niemożliwe. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, hej spokojnie, żaden czwartek, a w każdym razie nie o 12.00, ja najwcześniej mogę ok. 15.00!! Ty masz wolne (chyba, że lekcje tak wcześnie kończysz), bo tacy jak ja egzamin piszą :P:D .

A co do twojego problemu, to nie wszystkie serwery będziesz mógł widzieć. Mogę podać ci 1 na 100% działający, bo zawsze na nim gram i nigdy problemów nie było:

195.136.107.248:27910

..:Edit:

Dobra, to jak podejmiesz jakąś decyzję to napisz na GG. Najczęściej jestem niewidoczny, więc się ikonką nie sugerować :) .

..:Edit2:

Mi pasuje codziennie po 16.30, a w poniedziałek i czwartek po 18.00.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shinobi

Hmm równie dobrze można skontaktować się przez MSN zone (www.zone.msn.com) Tam raczej problemów z wykryciem ip nie będzie :) Wystarczy się zarejestrować (bezpłatniez) wybrać z gier CD-ROM, Quake 2 zainstalować to co się będzie chciało zainstalować i można grać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym IP to zapewne jest tak, że masz dynamiczne IP. Kumpel też tak ma, on ma modem cyfrowy. Słyszałem, że Neostrada również ma dynamiczne IP. Skoro masz stawiać serwer, to lepiej, żebyś miał Neostradę :)

Godzina 12 to trochę szybko, jestem w szkole i się biedny uczę. Zresztą w ten czwartek to będę miał strasznie mało czasu, więc mną się nie sugerujcie. Jak zaczniecie grać, a mnie nie będzie, to prześlijcie IP przez GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ostateczny terminym proponuje! Sobota godzina 12.00 jeżeli ktos nie może to niech napisze i powie o której będzie mógł wtedy przełożymy to o kilka godzin. I jeżeli chodzi o te IP to ja właśnie mam Neostrade i chyba przez to mam zmienne IP.

Aha ale jeżeli ktoś może dzisiaj o 12.00 to niech napisze na forum lub na moje GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sobota pasuje cała, niedziela z resztą też. A dzisiaj to mogę grać teraz (12.45)

Co do tego IP to na 100% masz zmienne przez neo. Wiadomo, że na niej nie ma zewnętrznego adresu. Będziesz musiał za każdym razem przy zakładaniu serwera jaki masz ip.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem kumpel ma zmienne IP. Zawsze kiedy jesteśmy umówieni na partyjkę w CoD, on zostawia aktualne IP w opisie na GG. To chyba najlepszy sposób, bo nie trza się martwić, że ktoś się spóźni, albo ze zapomnisz komuś podać IP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uwaga mam kilka ostrzeżeń:

-mój komputer ma tędencje do samego resetowania się więc IP może się zmienić.

-moja neostrada też może w każdej chwili się wyłączyć

-komp może mi się zawiesić :?

No to zawsze po tych operacjach będziecie musieli zajrzeć znów na tą stronre po to by zobaczyć w tym pośice me IP.

IP do gry jest: (termin nie ustalony)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób się tu wpisało, a nikt prawie nie grał wczoraj (byłem ja, Gaweł i Mobius). Dzisiaj o 12.00 gramy na ip zdaje się: 83.31.36.95.

Niech przyjdzie jak najwięcej osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

No fajowo. Wczoraj padł mi net (akurat o dwunastej!), dzisiaj podczas wchodzenia na forum wyskakiwał mi błąd SQL. :evil: Jak na złość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nikogo prawie nie było nadal to samo :x to ciekawe po co wogóle oni to pisali :?: :x :?:

Masz całkowitą racje to może bysmy się sami umówili przez GG w końcu obaj mamy :wink:

A tak apropo to jak mam QUAKE 2 z CdA to będzie mi działało przez neta :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Dajcie jakiś termin to zagram z chęcią. Pod warunkiem, że będę miał czas (szkoła trochę czasu zajmuje) i że nie będzie znowu problemów z netem. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...