Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szymon22

Gears of War, zapisy gier się kasują

Polecane posty

Mam problem z grą Gears of War. Kupiłem ją z seri XK GOLD i wszystko działa dobrze tylko zapisy same się kasują. Doszedłem do 3 aktu, a następnego dnia jak chciałem kontynuować wyskakuje napis który załączam na screnie:

125145414935.jpg

Prosze o pomoc i wstawienie save z 3 aktu. Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Może to jest wina tego wydania. XK. Chociaż wątpię.

Ja mam wersje premierową, do tego kupioną używaną i nie było żadnych problemów. Zainstalowałem. Konto w GfW mam offline i save się nie kasowały, nie było problemu, (to konto mam od kiedy grałem W K&L, czyli dawno i nigdy nic się nie działo, wszystkie save się zapisywały nigdy żadnego nie straciłem) na kompie mam połączenie z netem.

A może faktycznie trzeba jakieś uaktualnienie do GfW?? Przy GTA IV sama się pobierała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam Gears of War w XK Gold. Nie instalowałem żadnego badziewia, a konto gfwl miałem już z GTA IV. A patchów chyba też nie trzeba instalować, bo są wbudowane w grę. Bez patcha gra by nie działała, trzeba by cofać datę bo wygasł certyfikat. Myślę że to coś z gfwl.

PS: Szymon - w GTA IV jest tak, że save się kasują, i trzeba zrobić konto. Załóż konto online, tylko nie na POLSKE.

PS2. Siema Koksiarz - Jestem Koxiarz ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na różnych forach, że to normalne w "girsach" i dzisiaj spotkało to także mnie. Nie wiem po jakim czasie sejwy znikają. Raz już przeszedłem grę i było wszystko ok. Mam konto online tylko po to, żeby pograć w coopa. Dzisiaj z kuzynem doszliśmy do 4 rozdziału i gdy chcieliśmy grać dalej okazało się, że nic nam nie zapisało. Wczytać poprzednich rozdziałów też nie można bo są dostępne tylko 1 i 5;/ w singlu jest tak samo. Ściągnąłem "Gears of War Chapter Unlocker", robiłem wszystko zgodnie z instrukcją ale nie działa. Czy jest jakiś patch lub cokolwiek co naprawi ten błąd?? Jakoś nie widzi mi się przechodzenie tej gry na "insane" bez wyłączania;/

EDIT

Tyle co wyczytałem na forum Epic to ani oni ani Microsoft nie wypuszczą żadnego patcha naprawiającego usuwanie sejwów;/ W skrócie mają nas głęboko w ( l ). Tak więc pozostaje nam kombinować z "Gears of War Chapter Unlocker". I oni się dziwią, że piractwo jest na tak wysokim poziomie :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, Gdzie się te savy zapisują ? Grałem z kumplem na Co-op. Kolega zrobił formata zainstalował grę, savy znikneły. Myślałem że się zapisują na koncie GFWL, czy coś w tym stylu, bo w żadnym folderze save'ów nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...