Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 9/2009

Polecane posty

Jade Empire SE: Ta pełna wersja jest jak najbardziej dobra, wiedziałem, ze trafi to w końcu do CD-A, ale tak czy inaczej, naprawdę polecam. Przyczyny:

- wciągnęło mnie od rozpoczęcia gry

- mam przyjazne wymagania (na moim komputerze, nie najświeższej nowości (zajrzyjcie do Sprzęt-Mój obecny.., jak chcecie wiedzieć) ustawiłem wszystko na full i chodziło świetnie, poza tym w ogóle nie zauwazyłem bugów

- świetna fabuła (Bioware)

- graficznie gra się nie zestarzeje szybko, a wygląda dobrze (takich soczystych kolorów to się tylko w PoP 2008 napatrzyłem)

- klimat orientu (muzyka wspomaga)

- ciekawe misje (swoją drogą, co mnie cieszy, nie ma czegoś takiego jak polowanie na potworki, gdyż występują one stosunkowo rzadko, przynajmniej ja częstsze walki uświadczyłem z ludźmi, ale daleko nie zaszedłem, za to w misjach jest ich sporo, więc w celu expienia polecałbym wypełniać wszystkie misje, w tym poboczne, gdyż są bardzo fajne, a jak komuś nie chce się szukać, niech sobie zobaczy do poradnika, ponoć dołączonego w CD-A, ale tylko na spis misji i ich położenie, nic więcej).

- system doświadczenia (niezbyt rozbudowany, aczkolwiek jest dużo umiejętności aktywnych, które wykorzystuje się w walce, typu technika walki, broń, przywoływanie, czar, system karmy mi się spodobał, przypomina mi troszkę KotOR)

- nie ma zbieractwa (kocham to w Wiedźminie, kocham i w JE, tylko potrzebne rzeczy, których nie jest za dużo, żadnych śmieci a la kurczak czy jabłko w Gothicu, bo "wilk zabije", a poz

a tym ekwipunek jest nieskończony - tu jest limit)

Gra zasługuje u mnie na porządne 9, nie na 8 + (ocena CD-A), Bioware wykonał rzetelną robotę, mimo że to nie jest RPG pełną gębą,a raczej Action-RPG nastawiony na walkę (która jest świetna, przypominam sobie zasadę "Papier, kamień, nożyce" i to, jak dobrze mi szło, ale to chyba z powodu moich upodobań, gdyż lubię szybką, taką jak w PoP, walkę)

Sins of Solar Empire - nie ocenię, ale ponoć świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*************.. to po co ja kupowałem Jade Empire jak geniusze z CDA ( i to w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu ) dali znowu zarąbistego pełniaka na płytkę . Hmm skoro wcisneliście Jade'a to może będzie miejsce na Crysis Warhead ;) A tak po za tym potępiacie piractwo mówicie żeby kupować pełniaki ............ ja mówię poco ................. nie lepiej kupić CDA i mieć klilka pełnych wersji oraz element zaskoczenia :):ninja: W sumie po co ja to piszę przecież i tak sam mam już 18 (schylił się żeby policzyć) 17 pełniaków i to same hardcore . Oczywiście nie licząc tych z CDA których jest przeszło 50 płyt ale co ja się będe rozpisywał ....... Na Jade Empire nie czekam ale w Sins of a Solar Empire mam zamiar wsiąknąć na nieco dłużej .

PLZ : no more ban

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade Empire posiadam z tego taniego wydania za 20 PLN, ale Sins of a Solar Empire zdecydowanie przekonało mnie do podjęcia decyzji, że najbliższe CDA nabędę drogą kupna. Wiem, gra na 99% mi nie pójdzie na obecnej konfiguracji sprzętowej, ale co z tego - jest to hit, który w domu posiadać po prostu wypada :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cieszę się z obu pełnych wersji. Jade Empire już mam, ale płyta jest pęknięta i pewnie eksplodowałaby w napędzie tuż po odpaleniu (raz coś takiego mi się zdarzyło :dry: ), a Sins of the Solar Empire to gra, którą od dawna chciałem mieć, a wiedziałem, że z pewnych powodów raczej jej nie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa, no way!

Fajnie, fajnie, tylko, że Jade Empire już mam, kupiłem w poprzednie wakacje za 30zł, wydanie premierowe :cool:

Każdy wie jak dobra jest ta gra więc nie będę o tym pisał. Pełniak roku, jak dotąd.

Strategie kosmiczne za bardzo mnie nie interesują więc za Sins of a Solar Empire podziękuję.

Już się przyzwyczaiłem, że dajecie gry, które mam, ale od czasu do czasu może i trafi się coś dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei. Sins of a Solar Empire to (jak wiadomo) RTS. Tego gatunku gier akurat nie lubię, ale specjalnie dla TEJ gry zrobię wyjątek. To chyba jeden z lepszych RTS'ów jakie miałem okazję "poznać". Zapowiada się bardzo ciekawie. A Jade Empire rzeczywiście zasługuje na miano pierwszego pełniaka. Gra jest świetna, widzę też, że czytelnicy, którzy ją mają, polecają... Cóż, wypada zagrać.

Ale, ale, jest też ALE! Zauważyłem, że w większości numerów można napotkać "erpegi". Czyżby dość często były dodawane do CDA, czy mi się zdaje :huh:. Nie jest to oczywiście wada - tylko spostrzeżenie :happy:. W tym numerze są dobre gierki, tylko chwalić :thumbsup:.

no właśnie - kiedy ostatnio dobry fps w cda był ? :/

A w numerze czerwcowy to co było , hę ?? [...]

Rozumiem, że Mortyr 3 nie jest dobrym FPS'em? :P Był w numerze lipcowym, a Ty policzyłeś jedynie CoJ'a. Oj, nie ładnie, nie cieszysz się z każdej gry patryk13... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo jestem nowym użytkownikiem i odrazu wyniuchałem fajny temat jasny że te dwie gry to dobry pomysł by dołożyć jej do nowego CDA od niedawna mam nowego pieca i od 3 lat mogłem pomażyć by pograć w nowe gry Jade empire była jedną z nich czekam na nowy numer pozdro ! :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tak mało FPSów dodają .

No szkoda. Ale jakiś czas temu Smuggler mówił, że jakiegoś FPS'a sie doczekamy. Zapewne w tym roku. Może w październikowym numerze? Albo listopadowym? Może i tak... Lubie FPS'y i miłoby było, gdyby jakiś zagościł na coverze :happy:

no właśnie - kiedy ostatnio dobry fps w cda był ? :/

Ostatni dobry, a nawet bardzo dobry był w czerwcu. Mowa o Call of Juarez. Jeden z porządniejszych poslkich FPS'ów i jeden z lepszych westernów...

Wracając do pełniaków.

Jade Empire mnie zainteresowało. Lubie RPG'i , a połączenie ich z japońską kulturą będzie świetne. Widze, że gra ma wysokie oceny, więc może sie skusze na nią... Bedzie w co grać w roku szkolnym :wink:

Sins of a Solar Empire - nie lubie strategi, więc odpada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba pełniaki z covera niestety nie dla mnie, ale nie mam wam tego za złe ponieważ zeszłomiesięczny Puzzle Quest spełnił moje największe marzenia i w pełni mnie zadowoli taka gra raz na dwa miesiące.

PS. Jade Empire dostałem na klasowe mikołajki. Niezła gra :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...