Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daredevil

Co lepsze?

Polecane posty

PSP nie jest stworzone do grania w domu. Jeśli masz zamiar grac w domu - to oczywiście Xboxa. PSP kup, jeśli chcesz grać np. na nudnym wykładzie na uczelni, obozie itp. Różnica jest jeszcze tyle większa, że gry na PSP są 2 razy tańsze, ale to już zależy od wielkości twojego portfela :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Xboxa 360 będę mógł podłączyć do monitora komputera? ( komputer był kupiony w listopadzie 2008)

Bedziesz mogl podlaczyc tylko moga byc z tym rozne problemy w tym nizsze rozdzialki (np. u mnie:/). W dodatku jesli monitor nie ma glosniczkow to koniec - zadnych (przejsciowek nie znalazlem) glosnikow - chyba, ze microsoft robi w co nie watpie patrzac na ich polityke co do tej konsoli - nie podlaczysz. Generalnie jesli zamierzasz grac na monitorze i ten jest mniejszych rozmiarow (i ma matryce np. 4:3 lub 16:10 - z tego co wiem powinno byc 16:9 czyli full HD) to lepiej sobie wogole darowac taki zabieg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze "tytul" profesora dostales za wybitne umiejetnosci siania defetyzmu.

1.

Bedziesz mogl podlaczyc tylko moga byc z tym rozne problemy w tym nizsze rozdzialki (np. u mnie:/)
- to dziwne, zwlaszcza ze od kiedy wprowadzono NXE, masz dedykowane rozdzialki dla typowych monitorow lcd podpietych pod pc (1440x900; 1680x1050)

2.

W dodatku jesli monitor nie ma glosniczkow to koniec - zadnych (przejsciowek nie znalazlem) glosnikow
- wiekszosc producentow umieszcza takie przejsciowki (np. Logitech)

3.

z tego co wiem powinno byc 16:9 czyli full HD
- :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na grze w domu - kupuj Xboxa. Ja jednak, osobiście kupiłbym PSP. Wtedy masz jeden sprzęt do grania w domu (komputer) i jeden sprzęt na wyjazdy (PSP). Takie rozwiązanie jest bardziej praktyczne, poza tym gry na Xboxa będą Cię dużo kosztować. Chyba, że z kasą nie ma problemu ;) Zależy jak wolisz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...