Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artez

Heroes of Might & Magic III

Polecane posty

Gość Artez

Nie moge grać przez net, w gamespy wyskakuje mi błąd (coś żebym sprawdził czy dobrze zainstalowałem gre czy cuś takiego), a normalnie z gry nawet błędu nie mam, wybieram któryś z trzech sposobów i nic. Please help!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gra jest oryginalna?? Bo jeżeli nie (to bardzo nie dobrze :twisted: ) to może już ktoś gra na tym kluczu co ty. Jeżeli jest oryginalna to sorry, zwracam honor.

Zainstalowałeś najnowszy patch?? Zwykle taki jest wymagany do gry przez i-net.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artez

Jeżeli nikt z was nie zna żadnego programu to może jest w stanie mi pomóc. Przy Game Spy kiedy próbuje wejść na serwer czy to swój, czy czyjś, nie chce mi uruchomić Heroesów, wyskakuje mi powiadomienie, żebym sprawdził czy ścieżka pliku gry jest prawidłowo podana i gra jest dobrze zainstalowana. Ścieżka jest prawidłowa, mam najnowszego patcha, oryginalną polską wersję z extra klasyki. Please help.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lori

Nie przejmuj się!

I tak najlepszy w tej grze jest tryb "Gorące pośladki" - dwie (albo więcej) osoby przy jednym kompie. Mówię Ci - niezapomniane wrażenia :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość c914-2711

ostatnio jakieś 2 tygodnie temu też chcialem sobie pograć w Herosów z kilkoma osobami ale żadna gra nie była wykrywana.

O tak hot seat.... pamiętam te zarwane noce i hektolitry przelanych browarków ( trzeba było sie czymś wzmocnić :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Conic

Jezeli grasz ze znajomymi to polecam sprobowac zagrac przez MSN (strona msn.com). Po zainstalowaniu masz opcje grania w Herosow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HoMM3 gra już dość mało osób... ale mam pytanko: w extra klasyce był podstawowy HoMM3 czy Shadow of Death ??

Jeśli grasz ze znajomymi to skorzystaj Z TCP/IP ... powinno dać się znajeźć grę po wpisaniu adresu serwera, tylko umówcie się kto zakłada i wymieńcie adresami IP (np przez gg :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość c914-2711

Było i to i to :D

HoMM III razem z AB i odzielnie Shadow of Death

Przez TCP/IP też próbowaliśmy i guzik z tego wyszedł :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarki, 2 lub więcej osób i HoMM3 to poprostu rzecz nie do opisania.... I totalny zżeracz czasu....

A próbowaliście innych wyszukiwarek gier ?? np Heat lub MPlay?? Albo innych... nie jestem wstanie nawet ich wymienić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłe wakacje prowadziłem rozgrywkę w 6 osób na mapie XL z "podpiwniczeniem" ;) , mieliśmy 7 dniowe lan party. Większość czasu zajęła nam jedna gra, a rozstrzygający był ostatni miesiąc, jedenasty miesiąc. Wtedy jeden z 3 sojuszy pokonał pozostałych. Mój sojusznik zbierał błękitne smoki z 3 generatorów, udało mu się uzbierać 39 sztuk i tak pod koniec 10 miesiąca jeden z przeciwników sprawdzał jak się ma sytuacja innych graczy i zwócił uwagę na najsilniejszy oddział :D

Ale to już oftop więc go nie kontynuuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominik

Mam dziwny problem z Heroesami 3.

Gdyż gdy gram z moim kumplem z bloku w sieci osiedlowej to podczas grania (przez TCP/IP), gdy zaatakuje mój zamek lub jakiegoś mojego bohatera inny bohater przeciwnika to gra sie zawiesza! i albo trzeba dawać wcześniejszego save albo zaczynać od nowa plansze!

Ale dziwne jest że jak mojego kumpla atakują to jest normalnie, zaś jak mnie to gra sie zawiesza.

EDIT:Oczywiscie mamy oboje orginalne heroesy, no i jeszcze mamy zainstalowane dodatki Shadow of Death i Wake of Gods.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie graliśmy w Heroesy (ani w zwykłe, ani z WoGiem) przez sieć wcześniej, gdyż neta mamy od niedawna i teraz od razu zaczeliśmy grać z WoGiem. Spróbujemy chyba bez Woga zagrać.

2. Ja zwykle hostuje, gdyż gdy robi to mój kolega to niekiedy wyskakuje jakiś błąd ERM (jakiś ciąg cyferek i literek, w którym kompletnie nie wiem o co chodzi) i wyłącza on gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...