Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DzikuXXX

Rozwiązany: Fallout 2, gdzie jest zegarek, farmer-questy

Polecane posty

Ost mam jakoś kumulacje problemów. Oto one :

1) Modoc

- Gdzie jest ten zegarek?

- Mam się dowiedzieć co to za martwe ciała i co stało się z farmerem. Ciała są sztuczne, ale gdzie farmer? Mam go znaleźć czy jak? Inaczej Modoc chce zaatakować żużlowców.

- I takie małe cuś : w kurniku jest szpon. Za 1 razem weszłem tam, zabiłem, OK! ale zapomniałem zapisać (...) i jak wczytałem i chciałem tam wejść jeszcze raz to całe miasto mnie atakuje. ??!!??

2) Nowe Reno

- Mam znaleźć Lloyd'a w Alei Dziewic. Zahaczyłem wszystkich - nie ma :/

- Mam znaleźć braci Corsican. Też wcięło :/

- No i chciałem dostać robotę u Wrightów. To mi mówią że z niewolnikami nie gadają i pogadane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na to, co pamiętam.

Modoc: Zegarek jest w .... kiblu. Dosłownie. Musisz podłożyć plastik lub dynamit do jednego z ustępów. Całe miasto będzie potem w g...., a pod ustępem odsłoni się zejście do podziemi, w których będzie zegarek.

Farmer? Nie chodzi o syna farmera? Syn farmera jest w podziemiach żużlowców.

Kurnik: Atakuje dlatego, że włamałeś się do tego kurnika. Poprzednim razem widocznie nikt nie widział jak to robiłeś.

Nowe Reno: Lloyd jeśli dobrze pamiętam jest chyba przy samym wejściu do Reno.

Bracia Corsican są w takim budynku z wielkimi... balonami.

A Wrightom chodzi nie o to, że jestes niewolnikiem tylko o to, że jesteś łowcą niewolników. Gdy zostajesz łowcą to dostajesz tatuażyk na czole. Każdy od razu to widzi. Zamknąłeś sobie drogę do dziesiątków zadań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam zegarek i następny problem (wiem że się cieszycie) :

- musze znaleźć dzieciaka, wygląda na to że jest u Żużlowców ale jak go stamtąd zabrać?

- jak się dostać do bazy wojskowej koło SF?

A co do łowców niewolników : krzywo to napisałem i tak wyszło. A umiem czytać i wiem że dostałem tatuaż :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za rączkę - nie za wygodny jesteś?

Pozwiedzaj podziemia żużlowców idąc cały czas w górę ekranu. W jaskini nad wodą będzie sporo dzieciaków. Jak wziąłeś pieska chłopca do pomocy, to go wskaże, a inaczej to klikaj na nich po kolei. Musisz podać mu imię jego ojca. Ostrożny, nie?

Żebyś nie pytał jakie, zamiast sam zapamiętać, to proszę - Balthus. Wystarczy?

[edit]

Potem zapytaj o niego przywódcę.

A co do bazy, to nie pamiętam czy generator zasila tylko światło, czy windy też...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...