Skocz do zawartości
diablo998

TrackMania (seria)

Polecane posty

Kiedy instalnąłem gierkę z płyty CDA, byłem po prostu zachwycony :) Gra megagrywaln i dla osób grających solo i dla tych w sieci. Pełno samochodów do ściągnięcia ze stron i bezproblemowa ich instalacja, świetny edytor tras pozwalający stworzyć prawie każdą trasę i kilkanaście(kilkadziesiąt?) tras udostępnionych przez twórców. Gra jak dla mnie świetna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem jak na razie w TM: Nations i w TM:N: Forever i obie te gry bardzo mnie wciągnęły. Duża ilość tras i świetny edytor, sprawiają, że można w nie grać godzinami przy okazji próbując pobić bardzo wyśrubowane rekordy ustanowione przez twórców. Niektóre trasy są prościutkie, inne wymagają sporego "skilla" do ich ukończenia bez wypadnięcia z trasy, dzięki czemu jest duże urozmaicenie. Dla mnie te gry są fantastyczne. :thumbsup:

Edytowano przez Gianlorenzo23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, najlepsza gra wyścigowo-kaskadersko za darmo (ja mam wersję płatną - TMU United Forever). Świetny multiplayer, fajne, zakręcone wyścigi. Można stworzyć dowolną trasę - jaką chcesz, bez ograniczeń. Single także niczego sobie. Przy tej grze spędziłem ponad 100 godzin - oczywiście z przerwami, i nadal mam ochotę grać. Ładna grafika. No po prostu super gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedna z oryginalniejszych gier w jakie mialem przyjemnosc zagrac. Jest ciekawa i ma naprawde wiele innowacyjnych rozwiazan (tryb samochodowej 'platformowki' wymiata!). Kiedys kupilem TM:Sunrise, pozniej mialem jedna czesc od CDA i musze powiedziec, ze wszystkie czesci sa swietne choc serii przydaloby sie jakies odswierzenie bo mam wrazenie, ze co jakis czas dostajemy juz tylko ciagle jedna i te sama produkcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po prostu super, gdy ją instalowałem nie spodziewałem sie że będzie tak grywalna. Z pozoru łatwa choć wcale taka nie jest. Uwielbiam budować nowe trasy bo jest tam pare fajnych możliwości, w tą gre można grać bez końca pobijając własne rekordy. Ciekawy pomysł z tymi medalami. :klaszcze:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TrackManią miałem do czynienia tylko ze względu na CDA :=] Pamiętam, że na dwóch coverach dali dwie różne, darmowe (czy jednak nie?) części tej gry - jedna z nich na pewno była ESWC (przygotowania do mistrzostw świata czy coś) a druga - niestety zapomniałem. Zrobiłem konta, trochę sobie pojeździłem tylko raz czy dwa zdobywając podium (trochę fartem, bo niektórzy tak mają trasy obczajone, że szkoda gadać), ale tytuł nie zatrzymał mnie na dłużej :happy: Ale nie jest zły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...