Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haufos

Creative Fatal1ty Gaming - mikrofon nie działa

Polecane posty

Siemacie, nie wiem już co mam począć... Mam kartę dźwiękową Sound Blaster Audigy, mikro nie działał odkąd kupiłem słuchawki. Słuchawki podpiąłem do zielonego i czerwonego wyjścia, sterowniki są już od dawna, jest włączony w przełączniku znajdującym się na kablu... Nie wiem w czym jest problem :(( nie działa odkąd go kupiłem. W tym temacie postarajcie się mi wytłumaczyć wszystko jak krowie na rowie, bo akurat w ustawieniach dźwięku nigdy na poważnie nie grzebałem...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na innym komputerze albo odłącz Audigy i spróbuj na zintegrowanej. Zobacz, czy mikrofon nie jest wyciszony, sprawdź także opcję +20dB Boost. Ja w SB Audigy 2 ZS mam w sterach takie coś jak Creative Diagnostics i Surround Mixer, gdzie mogę wszystko posprawdzać, jeśli też to masz to spróbuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli to albo w Creative Surround Mixer albo w systemowej Regulacji Głośności (programy od Creative są z nią zintegrowane, tzn. jak zmienisz ustawienia dźwięku w Surround Mixer, to zmienią się też w Regulacji...). W systemowej Reg. Głośności Zaawansowane pod mikrofonem i zaznaczyć opcję 1 Microphone +20dB boost. Przynajmniej ja tak mam, ale u mnie i tak ten badziewny mikrofon trzeszczy i wolę używać osobnego od Tracera z Tesco :E.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tych windowsowych konfiguratorów dźwięku :(. Nie wiem dlaczego masz Do Not Monitor, zamiast +20dB Boost. Stawiałbym na sterowniki, ale pewien nie jestem. Mikrofon w tym headsecie jest odłączany, może sprawdź czy dobrze siedzi (u mnie mic nie działa, bo jeżdżę po kablu krzesłem :/). Jak da się mikrofon podłączyć osobno (tzn. odczepiony od słuchawek), to spróbuj.

Zajrzyj tutaj:

LINK

Aha, spróbuj jeszcze we właściwościach (w Record Control) zaznaczyć wszystko (jest np. What U Hear etc.).

Najlepiej podłącz słuchawki u kogoś innego i sprawdź czy tam działa. Jeśli nie, to idź do sprzedawcy oddać słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...