Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

artooD2

ARMA 2 - nie da się ukończyć misji.

Polecane posty

Witam!

Niedawno zainstalowałem grę ARMA 2 wraz z patchem 1.03 (oryginalna polska wersja). Wszystko szło gładko dopóki nie dotarłem do końca, bodajże trzeciej z kolei, misji "Burza". Gdy wykonałem wszystkie postawione przede mną wyzwania, zamiast oczekiwanego ekranu statystyk, nie pojawiło się nic. Dotarłem do wyznaczonego punktu, zniszczyłem co miałem zniszczyć, a tu nadal nic się nie dzieje. Zupełnie jakby jakis skrypt nie zadziałał. Bardzo proszę o pomoc, może komuś z Was przytrafiło się coś podobnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo miałem w misji Skirmish w Operation Flashpoint. To oczywiście bug. Nie wiem, czy to w ArmiE zadziała, ale w Operation Flashpoint robiłem coś takiego. Brałem jakiś wózek i jechałem przed siebie, i tu nagle statystyki. Może w Armie to nie działa. Albo po prostu przejdź misję od nowa \ ostatniego save'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno zainstalowałem grę ARMA 2 wraz z patchem 1.03 (oryginalna polska wersja). Wszystko szło gładko dopóki nie dotarłem do końca, bodajże trzeciej z kolei, misji "Burza". Gdy wykonałem wszystkie postawione przede mną wyzwania, zamiast oczekiwanego ekranu statystyk, nie pojawiło się nic. Dotarłem do wyznaczonego punktu, zniszczyłem co miałem zniszczyć, a tu nadal nic się nie dzieje. Zupełnie jakby jakis skrypt nie zadziałał. Bardzo proszę o pomoc, może komuś z Was przytrafiło się coś podobnego?

Przechodzilem te misje kilka razy ( bo zawsze cos zapominalem,

a to Sowe, a to masowe groby itp. )

lecz po zniszczeniu 3 celow ( naprowadzajac laserem bomby ) za kazdym razem bylo ok. Moze po prostu spudlowales na jednym badz zniszczyles cos, zamiast, wyznaczonego celu, co jest najbardziej prawdopodobne. Domyslam sie, ze walsnie o te misje ci chodzi...

W razie dalszych klopotow daj wiecej detali, co miales zniszczyc i jak ci poszlo i najwazniejsze co kto po tym powiedzial.

Pomozemy :geek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie spróbuj przejść misję od ostatniego save. Ja miałem podobnie gdy miałem odwieźć Łaguszyne(chyba tak ma na nazwisko) do miejsca odbioru przez śmigłowiec i gdy już nadleciał i miał lądować to nagle ktoś mi go załatwił wyrzutnią AA(do tej pory nie wiem kto to był)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...