Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kublon2

Pytanie o opcje w biosie

Polecane posty

witam procek jest podkrecony ale wiem ze gdzies ma jescze poklady mocy i mam pytanie zainteresowaly mnie 2 opcje ich nazwy to Cpu Clock Ratio, Cpu Northbridge Freq. i pci clock i mam pytanie czy podczas oc trzeba zmieniac kturas z tych opcji? jesli tak to na ile dodam ze procesor to amd phenom x3 8650 2,3@2,88ghz ram 2gb kingmax po oc chodza na 408mhz grafa radeon 4850 od asusa chlodzenie glaciator plyta glowna gigabyte ga-ma770-ud3 zasilacz modecom premium 500w dodatkowe chlodzenie wiatrak z tylu obudowy 80x80 a na procku nowe chlodzenie pentagram freezone karakorum hp-120 alcu po oc na 2,88ghz temp. po 1godz testowania orthosem to 38stopni i wyzej niechca isc dlatego chce wyzej podkrecac. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz dalej podkręcać to radzę ci zmienić zasilacz. Modecomy z serii Premium są bardzo niebezpieczne dla komputera, a twój zestaw jest dość prądożerny. W każdej chwili ryzykujesz efektowne BUM!:)

A ta temp. to w stresie? Coś podejrzanie mała jak na podkręconego Phenoma I. Te procki to są niezłe grzałki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...