Skocz do zawartości

Folder Temp, czy można usuwać jego zawartość

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

divatox12

divatox12
  • Forumowicze
  • 1 postów
Witam. Czy mogę usunąć zawartość folderu Temp (C:\WINDOWS\Temp)? Gdzieś czytałam, że można, ale chcę się upewnić, bo ccleaner mi tam nie czyści. To bezpieczne? Jest jeszcze jakiś folder w xp, który zawiera kopie (czyt. śmieci), i który mogę wyczyścić. Ostatnio nagle zjadło mi 500mb, a ja nawet nie wiem jak i kiedy.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Sevard

Sevard

Konqi

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14910 postów
Tak, możesz go bez obaw wyczyścić (do części plików możesz mieć odmowę dostępu, możesz je pominąć podczas tego czyszczenia i usunąć później). Poza tym jest jeszcze parę katalogów z plikami tymczasowymi,jeden w Twoim profilu 'Documents and Settings/nazwa_użytkownika/Ustawienia lokalne/Temp' (musisz włączyć wyświetlanie ukrytych plików, by zobaczyć katalog 'Ustawienia lokalne') oraz jeśli używasz IE katalog 'Temporary internet files', poza tym stare pliki przywracania systemu też potrafią trochę zajmować. Większość tych rzeczy można usunąć używając systemowego oczyszczania dysku ('Start/Programy/Akcesoria/Narzędzia systemowe/Oczyszczanie dysku').

She seems to be stronger but what they want her to be is weak
She could play pretend. She could join the game, boy
She could be another clone

2 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych użytkowników