Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruhisu

Motley Crue

Polecane posty

Odświeżyłem sobie zespół, który pamiętam z czasów dzieciństwa. Śmiech się przyznać ale to głównie przez trailer Brutal Legend, w którym mogłem usłyszeć jeden z moich ulubionych w chwili obecnej tytułów tej grupy - Dr.Feelgood.

W swojej muzyce łączą glam rock, hard rock oraz heavy metal z wspomniany wyżej album Dr. Feelgood jest jednym z kilku najlepszych jakie wydali. Zespół ten może nie być zbyt kojarzony w dzisiejszych czasach, dla mnie jest on symbolem dzieciństwa bo wielokrotnie miałem okazję słyszeć ich numery gdy ojciec przygotowywał materiał do audycji radiowej a trailer BL dopiero mi przypomniał ich muzykę. Najbardziej spodobał mi się Dr. Feelgood, Generation Swine oraz Supersonics and Demonics.

Motley_Crue_Dr_Feelgood-front.jpg

Motley_Crue_Signed_Photo.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho! Trafiłem w swoje klimaty, może dlatego, że znam i lubię twórczość Bon Jovi. Niestety, nie kojarzę ich z Vice City, ale... nie zmienia to faktu, że taki styl muzyczny bardzo do mnie trafia i świetnie się ich słucha. Same 'Ol Situation, Saints of Los Angeles, Dr Feelgood... kawałki wpadają w ucho :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...